Dobry program do edycji wideo

szukam pożądny program do edycji wideo

tzn aby obsługiwał grafike w formatach “przezroczystych” czyli GIF PNG

mam pinnacle studio 9 chce wstawić do filmu w niektórych miejscach grafike w tych właśnie formatach i … klops “format nieobsługiwany” ;/

moge wstawić wszystko co niema kolory przezroczystego ;/

i jeszcze byłoby git jakby ten program umożliwiał łączenie klipów w formatach obrazu 4/3 i 16/9 bo pinnacle tego niepotrafi :frowning:

żadnych “poważniejkszych” projektów w nim wykonać niemoża (a może niepotrafie?) jedyne co można nim zrobić to zgrać wideo z kamerki zrobić proste menu i nagrać na dvd ;/ aż żałuje że wydałem na niego kase :evil:

aha byłoby najlepiej jak by ten progs był po polsku :wink:

Hmm może Animation Shop, z tym że chyba Evaluate jest tylko dostępny.

:arrow: tutaj masz do wyboru do koloru.

chyba źle sprecyzowałem co szukam …

image07152000tv572yu4.th.jpg

widzicie tu jaka jest grafika na dole ??

jest przezroczysta i szukam programu ktory umożliwi mi wstawienie takiej grafiki czyli z przezroczystością gif lub png (lepiej png bo dużo kolorów)

do filmu :!:

niechce zrobić animowanego GIF-A @ Blueinferno

oraz nieszukam całej kolekcji programów do edycji wideo @ rudik77

szukam konkretnego programu który to umożliwia

bo niestety niekażdy prog to umożliwia :?

czy już jasne co szukam ?

Looknij na Ulead Video Studio

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=51&id=675

chyba, że to za mało.

ja mam natomiast podobny ale nieco inny problem. jestem filmowcem amatorem i mam zamiar nakręcic z kumplami fil, ale potrzebny mi jest do tego program, w którym będę mógł wstawić komputerowe tło, bo szczerze powiedziawszy nie chce się nam robić scenografii, bo ta niewyglądałaby za dobrze. chodzi mi o coś takiego, aby “aktorzy” występowali na jednolitym tle, a ja przy montażu wstawię tło. nie wiem jak taka technika się nazywa, ale zaznaczyłem, że jestem amatorem. jeśli znacie program, który potrafi uczynic takie coś (a wiem, że takie istnieją) to podajcie mi jego nazwę. może być nawet najbardziej skomplikowany. jak będę chciał to jakoś go rozgryzę, tylko, żeby osiągnąć zamierzony efekt.

pozdro

Prosty łatwy w obsłudze InterVideo Creator2