Dobry program do obrobki wideo za 300zl

Witam

Chciałbym się dowiedzieć jaki mogę kupić dobry program do montowania filmów za około 300zl(O ile jest coś takiej cenie). Coś typu Sony Vegas.

Program potrzebny mi jest do obróbki filmów z gier nakręconych frapsem (let’s play intro do niego itp), jak i zarówno chciałbym obrobić nim fajnie jakiś ślub czy komunie.

Windows XP / Windows 7

Z góry wielkie dzięki za udzielenie pomocy :smiley: .

Pinnacle Studio. Możesz też próbować całkiem nieźle sprawującego się pod Windowsem Lightworksa.

Dzięki mam jeszcze jedno pytanie , wiem ze głupie ale gdzie mogę kupić lightworksa normalnie ide do hipermarketu np saturn i kupuje na plytce?

http://www.dobreprogramy.pl/Lightworks, … 31448.html

Niestety jak już zainstaluje Lightworks’a tutaj z linku i próbuje go uruchomić wyskakuje mi informacja.

Lightworks.exe - Nie mozna znalezć skladnika

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono XmLite.dll.

Wie ktoś jak sobie z tym poradzić próbowałem przeinstalować ale nic nie dało.

Mimo wszystko polecam Sony Vegas Movie Studio Platinum 12.0 (wersja domowa).

W wersji 12 masz do dyspozycji 20 ścieżek (w wersji 11 tylko 10 ścieżek). Trochę to głupie bo kupujesz produkt a oni ci jeszcze ograniczają ile możesz utworzyć ścieżek. :frowning:

Do 300 zł masz jeszcze Corel VideoStudio Pro X5 - renderuje wideo kilka razy szybciej niż Sony Vegas.

Lightworks … nie polecam, dla mnie to jakiś dziwny twór.