Dobry program do oglądania TV internetowej

(scripter1) #1

Poszukuję dobrego darmowego programu do oglądania TV internetowej.

Jako że interesują mnie głównie kanały japońskie proszę o podawanie oprócz nazw polecanych programów także o listę japońskich kanałów jakie obsługuje dany program i info czy faktycznie te stacje działają.

Wiem że jest dużo oprogramowania tego typu ale niestety większość to zwykły szajs.

(Cedar) #2

Zobacz ten dodatek do Firefoxa:

http://toolbar.tv-fox.com/

lub inne z tej grupy: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/s ... &advanced=

(scripter1) #3

Cedar , dzięki ale ja pytałem o konkretne sprawdzone rozwiązania (programy, dodatki itp.)

Na to co podałeś to sam wpadłem (i na wiele innych) tylko że nie mam zamiaru sprawdzać tysięcy shitowych programów, już wiele sprawdziłem i nie znalazłem żadnego spełniającego podane przeze mnie kryterium (albo nie było stacji japońskich, albo były ale nie działały, albo były same shitowe kanały).

Proszę aby ci co używają jakiegoś programu tego typu wypowiedzieli się konkretnie w temacie.

(Cedar) #4

W Polsce miłośników japońskich kanałów jest stosunkowo mało i mam wrażenie, że będziesz zmuszony samemu sprawdzać każdy z tych programów bo chyba nikt nie będzie w stanie powiedzieć, czy dana lista kanałów Tobie podpasuje. Dla Ciebie dany kanał będzie beznadziejny a dla kogoś innego bardzo ciekawy - nie podałeś wymagań jakimi się kierujesz przy ocenie danego kanału. Poczekamy, zobaczymy, może trafi się jakiś miłośnik tak jak Ty

(Łukash) #5

scripter1 , sprawdź Readon TV Movie Radio Player ogólnie programik jest na prawdę bardzo fajny ,sporo stacji z całego świata ,z japońskich ma to

Przechwytywanie_JPG_300x300_q85.jpg

stacje działają ,może coś Ci spasuje :slight_smile:

License / Price: Ad-supported / FREE

(scripter1) #6

Łukash , dzięki, miałem zamiar go sprawdzić.

Ten program wygląda obiecująco, choć tych najciekawszych stacji tam nie widzę.

Czekam na inne propozycje.

-- Dodane 16.11.2010 (Wt) 15:32 --

Niestety, ten cały Readon TV Movie Radio Player to kolejny badziew zawierający jedynie listę strumieni i stron z kanałami które można samemu namierzyć w sieci i oglądać w swoim ulubionym programie (lub na stronie), w dodatku sporo z nich nie działa.

Czekam na kolejne propozycje, może jakiś nie darmowy ale naprawdę dobry i sprawdzony program.

(Łukash) #7

Ehhh ,nie napiszesz czego szukasz....

.....,może mi się źle wydaję ,ale wiesz ,jak czegoś w sieci nie będzie ,to chyba żaden player Ci tego nie puści :wink:

Specjalnie sprawdziłem i każdy jeden kanał działa ,nie ważne ale pewnie nie zainstalowałeś pluginu VLC...

(scripter1) #8

Łukash , może źle się wyraziłem, chodziło mi o to że te stacje co w nim są (a dokładniej dokładnie te same źródła z których on korzysta) bez problemów byłem w stanie namierzyć przy pomocy google i odtwarzać w vlc lub wmp a tych których szukałem ale nie znalazłem to i w nim nie ma.

Owszem nie zainstalowałem pluginu vlc (swoją drogą po co mu jeszcze plugin vlc skoro mam cały vlc) ale pomijając te stacje co go wymagają trafiłem też na kilka których nie byłem w stanie odtwarzać bo adres w programie był nieaktualny (chyba że akurat padły serwery tych kanałów) a uaktualniłem listę od razu po instalacji.

Ten program określiłbym raczej jako zbór linków z interfejsem do silnika IE oraz WMP niż odtwarzaczem.