Dobry program do słuchania muzyki

Witam,ostatnio powychodziły nowe programy do odtwarzania muzyki na kompie(również nowsze generacje starszych programów) i tu moje pytanie,który polecacie najbardziej ???

Ja słucham z Winampa, WMP i foobara, ale teraz tylko z foobara, bo wreście wszystkie (prawie) głośniki działają.

Tylko Foobara używam, jest prosty i bez wodotrysków. Czysty dźwięk.

AIMP górą! Lekki, niezawodny (z hartowanej ruskiej stali :wink: ) i do tego nieźle wygląda. Dlaczego nie ma WMP? :lol:

Bo właśnie chodzi o zamiennik,a poza tym masz opcję “Inny” :slight_smile:

Foobar2000 , Winam wodotryski a muzyke sie slucha a nie oglada ?? Ale tak naprawde do dobrego sluchania muzyki potrzebujesz dobrej karty dzwiekowej i przede wszystkim sluchawek lub glosnikow. Bez tego ani rusz :slight_smile:

Foobar2000 gdyż jest prosty, ma duże możliwości konfiguracyjne i jak ktoś wyżej wspomniał jest bez wodotrysków :slight_smile:

Mstrnq , proszę poprawić wiadomość używając opcji EDYTUJ: na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

Poza tym posty bez uzasadnień - KOSZ

Polecam foobara - świetny programik, dobrze odtwarza muzykę, jest leciutki, startuje w ok < 1 sek.

A do tego można znaleźć dużą ilość plug-inów do niego.

Np. na tej stronie.

Jeśli komuś nie działają niektóre głośniki w foobarze, to polecam wtyczkę Channel Mixer z pewnością rozwiąże ten problem (u mnie zadziałało) :smiley: .

A da się w jakiś sposób zmienić wygląd tego foobara??Bo po skreenie na vortalu tego programu widać że nie jest z wyglądu za specjalny,na pewno za chwilę odezwą się osoby co napiszą że taki program jest nie do oglądania tylko do słuchania,ale dla mnie wygląd też ma znaczenie :stuck_out_tongue:

Po instalacji a dokładnie po odpaleniu programu na pierwszym ekranie będziesz mógł go zmieniać wg swoich upodobań jak równieź resetując ustawienia. I oczywiście po przez pluginy na przykład na stronie, która podał Adrianobkm.

Moim zdaniem dobrym programem jest AIMP 2 jest spoko

Niezły jest Winamp,bynajmniej ja na nim śmigam :smiley: ,ale AIMP 2 też jest dobry :slight_smile:

Foobar - według mnie ma najlepszą jakość odtwarzanego dżwięku

Witajcie w klubie! :stuck_out_tongue: Również używam foobara. Między innymi z wcześniej wymienionych powodów.