Dobry program do torrentow

mam problem uzywam routera i mam neostrade 512,uzywalem programu azureus i uTorrent ale one mi za wolno sciagaja srednio 10kb/s przy duzych zrodlach bo podlaczalem modem to smigalo dobrze,czy to jest wina programu czy routera??

ja korzystam z BitComet i jestem bardzo zadowolony;D

Jeśli nie przepuściłeś portów z ktorych korzysta torrent to wina routera.

ale jak to zrobic zeby dzialalo??,w uTorrent porty sa wybierana automatycznie po wlaczeniu programu

zmień na BitCometa jedyna dobra rada! :mrgreen:

zmieniam te programy,azureus,uTorrent,bitorrent i chyba bede sciagal w nocy na modemie bo szkoda czasu w dzien jak tak dlugo

Ogranicz upload do powiedzmy 5-10KB/s, mi to pomogło i myślę, że nie tylko mi :slight_smile: .

Pozostań przy uTorrent 1.6 :o !Programik rewela!Ustaw port na 55555 a resztę doczytaj sobie tu: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=54952 Pokażnych transferów :lol:

ale to na modemie dobre ustawienia ale nie na router bo to on nadaje po za natem i nic nie poradze

hmm polecam p2m :slight_smile: ja juz skończyłem z torrentami z p2m idzie szybko bez przekierowywania portów :stuck_out_tongue:

Najprościej to przekierować na routerze odpowiednie porty na Twojego kompa i wszystko będzie grało.

tylko jak to zrobic mam router edimax

bit lord… i nie narzekam :slight_smile:

dobrze mi juz smiga,odblokowalem porty w routerze i ustawilem taki w uTorrent i smiga ladnie