Dobry programik do ściagania muzyczki

poszukuje coś fajnego prostego w obsłudze :smiley:

słyszłąm o kazzie ale podobno ściagają się z nią wirusy, i jakieś strony szpiegujące :frowning:

A co z emule moze to lepsze , chyba że jest coś jeszcze innego…??

plisss poradźcie coś…

:))

sciagac muzyczke to ty sobie mozesz na wp. To forum z legalnym oprogramowaniem.

Wiesz zależy jaką muzyczkę ewelko15 chcesz ściągać. Bo w większości w programach p2p czyli np. Kazaa jest to nielegalne.

Pomyliłes forum - nie akceptujemy nielegali, możesz jakieś info znaleźć TUTAJ

ewelka15 najlepsza jest półka sklepowa, uwierz

ostatnio na onecie byl artykul ze sciaganie nie jest przestepstwem a jedynie opublikowanie muzki w p2p jest karalne, i byly to wypowiedzi ludzi ktorzy zajmuja sie prawem, nie pamietam nazwisk.

Przecież nawet jeśli ściąga, a ma oryginalną płytkę w domu to jest to jak najbardziej legalne :!:

Polecam eMule nie instaluje wraz z sobą żadnych śmieci i ma dość dużą bazę plików. Jedyny problem to czasami długie oczekiwanie na plik, ale jeśli ściągasz coś znanego to rusza od razu :slight_smile:

ludzie opanujcie sie, czy kazdy kto napisze na tym forum o torrentach albo o programach p2p musi byc zaraz zjechany i posadzany o Bóg wie co ?? w sieci jest bardzo duzo legalnej muzyki i różnych rzeczy, ja polecam Kazze

kynx rewelacja, poprostu rewelacja - a powiedz mi jaki to był program ?? “Rozmowy w Toku” ??

a mi się wydaję, że jeżeli ktoś udostępnia skradzione rzeczy, a druga osoba je użytkuje - to chyba nie jest zgodne z prawem ?? a paserstwo chociażby ??

Czy jak ukradniesz samochów i porzucisz go z kluczykami na parkingu, a ja go wezmę - to nie popełniam przestępstwa ?? W końcu “udostępniłeś” mi ten samochód :stuck_out_tongue:

niestety prawo w tej kwestii jest sprzeczne ze sobą i sami “fachowcy” nie zawsze wiedzą co jest legalne, a co nie :?

Nasze polskie prawo jest tak zawiłe i niedokładne, że jeśli będziesz je drążył to jeszcze nie takie rzeczy możesz znaleść, chociaż logicznie można stwierdzić, że to absurd ;]

Sniko z całym szacunkiem, może jestem psychiczny, ale nie oszukujmy się - 99 % ściąga nielegala, w wiekszości nie zdając sobie sprawy z popełniania przestęstwa (w moim odczuciu - zaraz pewnie padną teksty, że jest inaczej) - a po co komu p2p do zassania legalnej muzyki z netu ?? tutaj radzej przydałby sie dobry akcelerator pobierani aplików jak już. Ostatnio ściągłem sobie muzę z witryny http://www.anja.pl/mp3.html - i jakoś mi p2p nie jest potrzebny. Wiekszość stron z torentami etc., które lądują na tym forum prowadzą do nielegalnych kopii.

Nikt tu nie ma nic przeciwko linkom do legalnych zasobów w sieci - legalnych podkreślam.

nie znam takiej osoby…po co mialaby sciagac ? jak moze sobie zgrac ze swojego oryginalu :slight_smile: taka prawda…piractwo jest wszedzie :wink: no prawie :wink: :smiley:

Monczkin , ja wiem że programy typu p2p są wykorzystywane w większości do nielegalnego ściagania, jednak programy te nie sa same w sobie nielegalne, wiec uważam że nie ma co sie wtajemniczac do czego sa wykorzystywane, jest to sprawa użytkownika i powinno sie odpowiedzieć na zadawane pytanie a nie robić wywody o legalności plików gdyż nikt nie wie do czego tak naprawde program zostanie wykorzystany

ale to jest oczywiście moje zdanie

Sniko w tym przypadku jednak wiadomo. :slight_smile:

Temat jak zwykle schodzi na boczne tory, a właściwa intencja autora zostaje pominięta. Po co te wywody na temat legalności i nielegalności? Autor pyta o program, a nie o komentarze prawne.

Możesz sprobować Miśka: http://www.bearshare.com

Brawo, brawo, brawo, brawo - jedyny NIE-OT w tym temacie.

Reszta postów powinna polecieć w kosmos :evil:

Nie dajmy się zwariować.

Nie moze być tak, że każde pytanie o p2p rozpoczyna dyskusję o piractwie.

Jeśli nie chcecie pytań o p2p to usuńcie (szanowna administracjo) te programy z vortalu :evil:

Bo niby do czego zachęca taki opis?

Do ściągania legalnych plików?

Przecież Monczkin twierdzi, że do mp3 potrzebny jest tylko akcelerator, a nie program p2p :evil:

Proponuję takie rozwiązanie.

Albo z vortalu znikają programy p2p i wówczas na forum nie ma prawa zainstnieć temat ich dotyczący.

Albo programy zostają, a usuwane są tylko tematy jednoznacznie wskazujące na to,

że osoba pytająca zajmuje się piractwem.

strumienianin nie masz racji, bo za pomocą P2P możesz ściągać od innych też darmowe programy :stuck_out_tongue:

Bądź co bądź jest to problem męczący, gdy każdy temat schodzi zaraz na legalność danego przedsięwzięcia… I zaczynają się podejrzenia, co do przeznaczenia informacji tutaj uzyskanych…

A przecież nie da sie tego sprawdzić… Co i jak ktoś wykorzysta… No i co ściaga, bo przecież mogę napisać, że ściągam manuala do PSP, a w rzeczywistości będzie to film :expressionless:

Ale każdy temat taki jest kwitowany - nie tu, kup w sklepie, źle trafiłeś… :hmmm:

Przeczytałeś cały temat czy tylko mojego posta?

Bo wydaje mi się, że nie dość, że nie przeczytałeś tematu,

to w dodatku masz wyraźne problemy ze zrozumieniem tego co napisałem :roll:

A ja na temat :smiley:

ogólnie to uzywam DC++ ale do muzy moim zdaniem najlepszy jest soulseek :!: http://www.slsknet.org/ jak ktoś słycha bardziej niezależnej muzy to tam jest tego pełno, zresztą tak jak komercyjnej. Ten program słuzy także twórcom do rozprowadzania swojej muzyki, więc nie jest to nic nielegalnego.

tu masz download: http://files.slsknet.org/slsk156c.exe

jeszcze dodam, że soul prawie nie zajmuje pamięci, nie ma spyware i innych takich i raczej nie ściągnie się nim wirusów, jest też prosty w obsłudze (wystarczy wpisać nick i hasło oraz wskazać katalog zapisu i już działa).