Dobry router bezprzewodowy do neostrady za 450 zł


(putineq) #1

Witam, jak w temacie:) Szukam dobrego routera do max 450 zł. Internet mam od neostrady także potrzebny jest router adsl. Aha, musi być to router bezprzewodowy ale żebym mógł podłączyć 2 komputery na kablu, tzn. mam w domu laptopa i 2 komputery. Laptop ma wbudowaną kartę sieciową bezprzewodową, a u góry czyli tam gdzie miałby stać router 2 kompy, które chciałbym podłączyć na kablu:) Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam :slight_smile:


(Bmsiak) #2

Polecam ten. Mam ten w domu mam co prawda laptop i komputer ale powinien dobrze się sprawdzić i na 2 komputery :slight_smile: Polecam http://www.allegro.pl/item201100784_kombajn_do_neo_pentagram_cerberus_adsl_wifi_lite.html


(mrbungle) #3

a ja dalej obstawiam przy Linksysie WAG200G :stuck_out_tongue:

naprawde warto kupić i konfiguracja banalnie prosta + extra support

polska pomoc na stronie http://www.fen.pl


(Wasbruk) #4

faktycznie kolega ma rację, mam Neo 1Mb + WAG200G(kupiony na allegro) już z pół roku i naprawdę żadnych komplikacji

Naprawdę polecam.

Zajrzyj tutaj może Ci ułatwi wybór:

http://benchmark.pl/sklep/top_10_wifi_neo.html#wifi


(Bodek135) #5

Poleciłbym taką konfigurację:modem-router Planet ADE 4400 za jakieś 100zł na allegro+AP Edimax 7209 za ok. 150zł. Sam mam taką konfigurację, w sieci jest ok. 30 userów i wszystko działa bez problemowo. Zaletą tego rozwiązania jest wsparcie techniczne ze strony Planeta i Edimaxa. Na stronie Planeta jest gotowiec jak skonfigurować neostradę. Natomiast obsługa ediego jest naprawdę prosta.


(Ugresia) #6

Po co kupować inne jak można zamówić liveboxa, czasami to taniej wychodzi niż router, ja mam liveboxa i mi się opłacało.


(Jacekhe) #7

ja polecam d-link mam na sieci i chodza szybko sprawdzają się w każdych warunkach