Dobry router do grania na 2 kompy

Jaki polecacie router do grania w necie w ET z 2 kompów w domu?

Jeżeli chcesz tylko do grania to wystarczy skrosowany kabelek rj-45. Jeżeli nie chcesz dzielić neta. 10m kabla kupisz gdzieś za 15 zł :wink:

ET to gra przez neta, wiec musze miec neta na obu kompach

ICS(udostępnianie połączenia sieciowego) i dwie karty sieciowe(czyli jeszcze jedna) i masz neta na dwóch komputerach :smiley: To tak jakby ktoś się uparł.

Każdy router właściwie jest dobry, kwestia żeby być najlepiej podłącznym kabelkiem aby mieć niski ping, o ile wiem to ET-Enemy Terrory czy jakośik tak to podobne do CSa, więc ping wrażliwy.

Ja tam ciupie w TeeWorlds :stuck_out_tongue: Na łóżku z laptopem się rozkracze, myszkę na podkładkę i mogę grać.

Nie podałeś pod jakie łącze ten router, Neo-gniazdo RJ-11 czy osiedlowy itp. gniazdo RJ-45.

Net z kablówki, czyli RJ-45. Łącze 2 mb

TP-Link 340G

TP-Link TL-WR543G

A moze lepiej jakis router na kabel?

W tym Ci już nie poradzę, ja tam bym jednak brał z WiFi za TP-Link 340G zapłacisz z 90zł z przesyłką i w razie W masz WiFi, a za zwykły pewnie 50zł i nie masz WiFi, a późnie jakby trzeba było dokupywać to byś zapłacił blisko 70+zł za jakiś szmelc no i ok. 3-4zł/mc więcej do rachunku za prąd.

Mam router TP-LINK WR-340GD. Ping między lapkiem na wifi i komputerem podłączonym kablem do routera jest na poziomie 1ms. Nie ma problemów z graniem, codziennie gram w teeworlds i jedynym problemem jest antywirus, który postanawia się aktualizować w najmniej odpowiednim momencie :wink: . Wifi zawsze się może przydać.

A można spytać czy grasz na jakiś serwerach stale ? :smiley:

Z chęcią zagrałbym 1 vs 1 np. na dm1 czy innej mapię, czasami w to pogrywam i chciałbym się zmierzyć-najwyżej przegram :smiley:

Ja gram przeważnie LAN bądź rzadko na necie-obojętnie jaki serwer byleby pograć.

Ostatnio gram na serwerach z freezemod’em albo rpg, zwykle głównie na instagib (szukaj [O.B] PL :smiley: ).

Co do routera to potrzebny będzie jeszcze kabel z końcówkami RJ-45, bo w zestawie niestety nie ma.