Dobry serwis laptopów w Opolu i koszta naprawy

Cześć,

Posiadam zepsutego lapka - HP Pavilion dv6-2015sw,  w którym jest prawdopodobnie uszkodzona płyta główna. Jako, że sam nie mam sił do jakiegokolwiek podejścia do wymiany płyty, jestem zdany na serwis. I tu jest moje pytanie: Jaki możecie polecić serwis? Chodzi mi o to, żeby ten lapek posłużył mi jeszcze ze 2 lata. Ile kasy będę musiał wyłożyć na taką naprawę?

 

Pozdrawiam,

http://www.makitech.com.pl

 

Musisz się z nimi skontaktować  by dowiedzieć się co i jak.

Cześć,

Czyli to godny polecenia serwis? Już wysłałem maila do nich, więc czekam na odpowiedź. Można tak przypuszczać do 150zł?

 

Pozdrawiam,

 

Jeśli to poważne uszkodzenie to myślę że za nową płytę + serwis zabulisz o wiele więcej. 

Myśl.

Skąd mamy wiedzieć? Nawet nie opisałeś usterki, zero jakichkolwiek informacji na temat problemu i chcesz abyśmy wróżyli? Płyty główne nie zawsze są “naprawialne”

Może jakieś elementy są niedostępne lub koszt elementów i robocizny będą tak wysokie, że naprawa będzie nieopłacalna?

Cześć,

Tyle, że ja sam nie wiem co dokładnie poszło. Znajomy informatyk, co mi kiedyś odwirusowywał stacjonarkę przy okazji obejrzał lapa. Tyle wiem, że coś z płytą jest nie tak. Nie reaguje na przycisk Power. Miga tylko taka dioda z piorunem. O taka: https://drive.google.com/file/d/0B8EgnIdRgRHnalVrMU1hb2dzN2c/view?usp=sharing

 

Pozdrawiam,

Sporo więcej niż 150.

Cześć,

Laptop ożył! Poprawiłem nieco taśmę łączącą mobo z płytką przycisku zasilania. Potem mobo do piekarnika i gotowe! Czyli serwis zbędny. Ale i tak dzięki za polecenie.

 

Pozdrawiam,

Polski Derp