Dobry smartfonik lub palmfon?

A jaki jest najlepszy smartfon na rynku? Jaki jest najlepszy palmfon na rynku? Chciałbym już kupić telefon na dłużej. Jakiś wytrzymalszy.

iPhone 3GS :slight_smile:

Moim zdaniem najlepszy jest HTC Touch HD. iPhone też może być, ale jeśli chodzi o niego, to lepiej poczekać na szumnie zapowiadany 4G

Widać, że nie jesteś w temacie…

Nowy iPhone jest już zapowiedziany, nazywa się 3GS. S to skrót od Speed, bo przeciętnie ten nowy robi wszystko 2x szybciej.

W USA będzie 17 Czerwca, w Polsce - w Lipcu…

No to przepraszam.

Nie ma za co :slight_smile:

Napisz coś więcej o tym IPhonie 3GS :slight_smile:

Nie będę się powtarzać - nowy-iphone-t332159-105.html#p2194382

Ten procesor to największa wada Touch HD i pewnie nie uciągnie WM7 albo pociągnie z wielkim trudem, no chyba że Microsoft odmuli okienka bo np taki Android śmiga na tym procesorze aż miło patrzeć :slight_smile:

Ja polecę Iphone’a najlepiej w wersji GS, ewentualnie coś na platformie Android np HTC Magic tylko tego chyba jeszcze w sprzedarzy nie ma.

A co sądzicie o HTC G1 :?

Beznadziejne wykonanie, niepotrzebna klawiatura qwerty…

A co byłoby lepsze- tel z dotykiem i z klawą fizyczną czy bez :?

oczywiste, że z fizyczną qwerty!, najlepszym tego typu jest HTC Touch Pro

Dobra powiedzmy, że chciałbym wziąć HTC. Gdzie można taki kupić (chodzi o salon, nie o Allegro itd.)

http://www.vobis.pl/oferta/telefony_i_s … lista.aspx

Osobiście posiadam HTC Touch Pro i mogę go z całą pewnością polecić. To mój pierwszy telefon tego typu ale zdecydowanie spełnił moje wszystkie oczekiwania.

ja polecam magica, jest nowy i naprawdę całkiem dobry…

off topic taki :P, na allegro TP strasznie podrożał… pamiętam, że w październiku TP na allegro nówka kosztowała ok 1000 zł… a teraz używane chodzą po 1400 zł :o , czy ktoś wie, może słyszał kiedy ta parodia cenowa się skończy??, Kupie teraz fon za 1300 zł, a za 3 miesiące (powiedzmy) będzie kosztował o cztery stówy mniej…

Jeśli HTC Touch Pro to poczekaj aż wejdzie wersja II już na jesieni KLIK, jest znacznie lepsza od pierwowzoru ale zabrali flesz z aparatu (bo widocznie nie spełniał swojej funkcji?) A jak chcesz najdroższą “niewysadzanądiamentamianizłotem” komórkę to HTC Advantage (trzecia wersja) albo najlepiej Shift z Vistą na pokładzie, ale nie wiem czy te urządzenia można nazwać telefonami :stuck_out_tongue:

To trochę za drogo. No to OK, poczekam na drugiego Touch Pro. Ciekawe czy już wiadomo gdzie będzie można go dostać?