Dobry sposob na nauke ? czy ktoś go zna?

Ech to młode pokolenie. :o

Najpierw to była książka Edmunda Niziurskiego “Sposób na Alcybiadesa” i na jej podstawiw nakręcono film “Spona”.

Ja nigdy się prawie wcale nie uczyłem i ciężko było mi się przestawić :roll:…

Ale jak zobaczyłem mojego sąsiada jako asystenta lekarza i to nie wynieś-przynieś-pozamiataj. Badał mnie nawet :D… On jest starszy ode mnie o jakieś 4 lata. I pomyślałem, że ja nie mogę być gorszy to raz, a po drugie dorosłość tuż tuż :roll:… Widać z resztą jak rzadko odwiedzam forum…

Najlepszy sposób na nauke- systematyczna praca

Wprowadzenie<


Celem kursu jest nauczenie cię praktycznych

sposobów i technik efektywnej nauki. Nie ucz się z niego teoretycznych informacji które podaję w jego trakcie. Jedyną rzeczą którą powinieneś wynieść tego kursu jest umiejętność skutecznej i szybkiej nauki, z naciskiem na zapamiętywanie. Resztę możesz olać. Jeśli opanujesz te umiejętności - możesz uważać, że główny cel tego kursu został zrealizowany, ale…

Umiejętności które nabędziesz z tego kursu

nie pojawią się od razu (może z wyjątkiem mnemotechnik - które działają od razu). Pełną ich skuteczność osiągniesz dopiero po pewnym czasie ich stosowania i pracy z nimi. Jest to najważniejsze przesłanie tego kursu. Stosuj techniki tu poznane. Tylko wówczas przekonasz się o ich efektywności.

Poczytaj sobie tutaj :!: :wink:


Reszta zbędna

Asterisk

Tylko wpierw musiałbyś wrzucić to na serwer… :?

JUz jest wszytsko wpozadku :wink:

Mam wrażenie, że skopiowałeś sam spis treści, dajmy sobie spokój.

Najpierw wszystko sprawdź, nim napiszesz bzdury :evil:

Mądre słowa Piniol :stuck_out_tongue: :lol:

Oglądam różne “odmiany” Discovery: Sinence, Civilization itp…i na serio wieleee żeczy się dowiedziałem. Do tego jeszcze Animal Planet, National Gegrafic, Travel i pare innych i mozna isc na jakiegos badacza :hahaha: :wink:

Ja mam tak ze 45 intensywnie sie ucze, potem 7-10 minut przerwy i znowu nauka… kiedy sie nauczysz, po godzinie powtórz to co sie nauczyłes :] Jesli chodzi o zapamietywanie to msusiz kojarzyc

Poucz się przed snem i na noc podłóż książkę pod poduszkę.

Ja słyszałem że samo włożenie książki pod poduszkę wystarcza.

uwierz mi nie wystarcza :stuck_out_tongue: , probowałem i nic :?

trzeba znalezc inny sposob 8)

No to moze zadziała zjedzenie wszystkich kartek,tylko żeby na kartkach była napisana treść do nauczenia :wink: