Dobry Uninstaller

Prosze! Czy moglby mi ktos polecic jakis bardzo dobry uninstaller. Moze to byc platny program byle by byl pierwsza klasa w swojej kategorii.

Masz tu linka : http://www.revouninstaller.com/revo_uni … nload.html

Sam go używam jest bardzo dobry i darmowy.

Czy aby na pewno nie chcesz piracić? [-X

Jeśli jednak nie to: your uninstaller 2008 lub po prostu uzywaj programu “odkurzacz” podczas każdej instalacji programów. Ma on specjalny moduł pozwalający przy deinstalacji usunąć wszystkie pliki wgrane przy instalacji…

Your uninstaller 2008 jest płatny. W tym przypadku to odkurzacz lub revo uninstaller.

A czy “revo” czyści równie dobrze jak Total Uninstaler wszyskie pozostałości i wpisy w rejestrze ?

Przekonaj się sam. To nic nie kosztuje -> klik.

Total Uninstaler toworzy własną bazą plików i wpisów w rejestrze podczas instalacji programu(instalacja programu musi się wówczas odbywać z programu Total Uninstaler) i dlatego podczas deinstalacji będą usunięte wszystkie pliki i wpisy.

Programy typu odkurzacz odinstalują tylko na co się zgadza i co sobie zaplanował autor programu bo nie śledzą procesu instalacji.

Niestety wielu autorów programów jest na tyle złośliwych, że przy tradycyjnej deinstalacji wiele plików czy wpisów w rejestrze nie może być usuniętych bo informacje i tych plikach czy wpisach nie są nigdzie zamieszczone. :frowning:

Jeżeli ten “revo” dziala na tej samej zasadzie co Total Uninstaler to OK, ale jeśli nie, to można go śmiało wyrzucić do kosza.

raczej nie, ale nie zmienia to faktu, że jest to najlepszy darmowy uninstaller jaki miałem :slight_smile:

zaciekawił mnie natomiast ten total Uninstaler czyli ma się rozumieć je rejest systemu jest tak czysty jak po swierzej instalacji przez cały czas ??

czy ter robi on to w ten sposób iż tworzy dwa rejestry i w oby dwa pcha dane bo wtedy to było by bez sensu

Jakie znów dwa rejestry. Po prostu zapisuje w swojej bazie danych jakich zmian w rejestrze dokonał program instalacyjny i przy deinstalacji po prostu usuwa te wpisy. Usuwa również wszystkie pliki które zostały utworzone podczas instalacji, nawet te których autor programu nie chciał by aby były usunięte, co zdarza się coraz częściej.

Można też sobie obejrzeć wszystkie zmiany w rejestrze jakich dokonał program instalacyjny, a jest ich nieraz setki. :frowning: Programem który wprowadza tak wiele zmian jest np. OuickTime i którego tradycyjnym deinstalatorami nie da się całkowicie odinstalować.

No to rzeczywiście może być dobry program :). Wypróbuje.

Przez 30 dni tylko …Trzeba później zapłacić niestety. Ale chyba ja się skuszę , bo naprawdę warto. Jakoś inne programy …słabsze są po prostu…

zraziłem się do total uninstallera. Odpalam go daje śledzenie instalacji otwiera się okienko tworzenia snapshot’a pasek sobie chodzi i lipa wisi do usranej śmierci mogę sobie czekać.

P.S. mam viste x64