Dobry zasilacz?

Witam,

proszę o ocenę zasilacza: marka: HEDY EU . Tutaj zdjęcie tego zasilacza :

p6080094.jpg

Kupiłem go u informatyka za 120 zł jbc. Jak jakieś dane potrzebne to pisać.

To jakieś przemianowane Feele Modecoma. Na moje oko to dałeś się naciągnąć bo zasilacz do najlepszych nie należy. Stare poczciwe Fortrony za 60zł oferują lepsze parametry i bezpieczeństwo od w/w

Bardzo słaby zasilacz, lepiej kup nowy, firmowy.

Eh, no trudno może wytrzyma ten zasilacz trochę… Mam taki off top trochę a mianowicie pytanie: bo ogólnie poszedłem do informatyka z wyłączającym się kompem podczas grania i przegrzewającym do 80*C procku gdzie rdzenie procesora miały po jakieś 110*C. Wczoraj informatyk zajrzał do zasilacza mojego starego i stwierdził że jest napuchnięty kondensator przy jakimś regulatorze coś takiego więc polecił nam ten którego zdjęcie wkleiłem… < widać, że i informatykowi ufać nie można > ale wróciłem do domu i problem dalej taki sam… i jeszcze ten informatyk mówił że jak zasilacz nie pomoże to już będzie trzeba procesor wymienić :o to prawda ? bo on stwierdził że jak długo procesor był narażony na tak duże temperatury to on po prostu mógł się już tak przegrzać, że nic mu nie pomoże, to prawda, że jest taka możliwość ?

Procek: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4400+ (procek ten mam od kwietnia '08)

Zamawiaj informatyków z innego źródła, a temu zrób antyreklamę w necie - ewidentnie Cię naciągnął.

Za tę cenę miałbyś porządny zasilacz, a dostałeś zapewne jakiś pomagazynowy szrot w cenie 4 razy wyższej niż powinieneś zapłacić :x

/dostałeś przynajmniej jakiś papier?

Ta jakiś paragon z tego co pamiętam :x

Dodane 09.06.2011 (Cz) 9:39

A pomoże ktoś w kwestii tego procesora o którym napisałem wyżej.?

Chłodzenie jest wyczyszczone, pasta zmieniana?

Spodziewam się tam zeschniętego wióra…

Tak paste zmieniał mi informatyk jakieś dwa tygodnie temu, chłodzenie też wyczyszczone… może procesor się zepsuł i dlatego tak się grzeje ? bo czytałem na paru forach że właśnie jak procesor się zepsuje to się ostro przegrzewa.

…więc w tej kwestii informatyk mógł mieć rację - sprawdź najpierw na innym procesorze czy wszystko jest w porządku.

No dobra to muszę ogarnąć jakiś procesor inny

dudu22 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.