Dobrym program do katalogowania plików audio

Witam, poszukuję jakiegoś dobrego programu do katalogowania muzyki. Chodzi mi o coś prostego np. wrzucam z jednego folderu całą muzykę i program pobierze okładki do każdego z utworów potem zapisuje i koniec. I opcja, która mi się bardzo przyda, chciałbym, aby przez te program mógłbym szybko usunąć wybrany plik z dysku, potrzebne mi to, ponieważ mam wiele niepotrzebnych utworów i podczas ich słuchania te, które mi się nie podobają chciałbym od razu usunąć a nie znów szukać ich w folderze spośród setek innych utworów. Te dwie wymienione opcje są dla mnie najważniejsze. Program może być freeware jak i trial, bo chodzi mi tutaj o jednorazowe skatalogowanie, (trial byle by nie miał ograniczonych funkcji) i dobrze by było jak by był w języku polskim chodź nie koniecznie.

WMP windows Media Player Ewentualnie winamp

iTunes - bogate funkcje katalogowania i sortowania, pobiera okładki, przejrzysta i ładnie prezentująca się biblioteka.

winamp, z pluginem “find file on disk” klikasz tylko prawym myszy na utworze > znajdź plik na dysku > plik jest już nawet zaznaczony wystarczy usunąć