Dodanie css do steam

Czesc.Mam nadzieję że to co napiszę nie uznacie za piractwo.Otóż mam orginalnego half life 2 konto na steam jest.Moj kolega ma Counter strike source też orginał i też ma konto na steamie.Gdybym pożyczył od niego tego cs i zainstalował czy mogliby zbanowac mu konto?

No ale przecież masz razem z HL2 CS, nieprawdaż? No ale raczej nic złego nie powinno się stać :wink: bo będziesz grać na swoim koncie.

lolwut? Po pierwsze- css jest osobno od hl2,po drugie: klucz na steam można wykorzystać RAZ, na jednym koncie. Chyba że weźmiesz płytki i zainstalujesz samą grę, ale to nic nie da.

Ehh nie zna się a wypisuje głupoty. CS występuje bez HL2 ale HL2 bez CS nie występuje… ofc chodzi mi o cs source.

mam wersję gdzie na płycie znajduje się half life 2 i deatchmatch dotego zapłaciłem za to 50 zł niesądze żeby tam jeszcze był css.Czyli jak przyniose sobie płyte od niego zacznę instalowac poprosi mnie o jakis kod, serial?

nie będziesz mogła grać sieciowo, nie wiem jak z LAN’em, bo kod w Steamie można użyć tylko 1 jak słusznie zauważył Mayoneese ,

miałem już taką sytuacje, że na jednym serialu grały 2 osoby(kolega mi kod z pudełka zwinął) będzie Was oby wylogowywało albo zabanują Wam konta i nikt nie pogra