Dodatek do Chrome który po wpisaniu pierwszej litery przeszukuje stronę

Witam Wszystkich Forumowiczów.

Mam problem, tak jak w temacie poszukuje dodatku do Chrome, który po wpisaniu w adresie strony pierwszej litery strony np. a wózek przeszukuje allegro słowem kluczowym wózek i wyświetla wynik taki ficzer jest w Operze a brakuje mi tego w Chrome. 

Przecież to jest “od zawsze” tylko Tobie nie chce się zapoznać z instrukcją przeglądarki, którą używasz.

https://support.google.com/chrome/answer/95426?hl=pl

Tylko trzeba wpisać allegro.pl i dopiero szukaną frazę a mi chodziło aby wpisać pierwszą litere serwisu np. a wózek tak jak to jest w Operze

czocza

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Temat poprawiony.

Jakieś rozwiązanie?

Ikonka “hamburgera” -> ustawienia -> zarządzaj silnikami wyszukiwania (albo jakoś tak - używam chroma po angielsku) i ustaw słowo kluczowe przy wybranej wyszukiwarce (druga kolumna, wystarczy kliknąć). Np. “a” dla allegro. Mam nadzieję, że o to chodzi.