Dodatek do Firefoksa - menedżer pobierania taki jak w Operze

(Szarex2 0) #1

Witam.

Szukam dodatku do Firefoksa 3, który upodobni mi menedżer pobierania z Firefoksa, do tego dostępnego w Operze.

Znacie coś takiego?

(Morphdreamer) #2

Kiedyś był taki dodatek do liska - Dowload Manager Tweak, ale nie działa z Fx 3 :frowning:

(slawektor) #3

jak byś chciał okna jak w operze to jest to https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/5721 menadżer pilków https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/201 i barrrrdzo polecam Ci ten https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/743 i dodatkowo jak Masz dość oglądania denerwujących reklam i banerów, które dodatkowo wydłużają wczytywanie stron? Zainstaluj Adblock Plus i uwolnij się od nich! https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865 :smiley:

(jarekm26) #4

do blokowania śmieci w formacie flash osobiscie polecam to https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/433

(Morphdreamer) #5

slawektor , jarekm26 - “chyba” nie o takie porady prosił autor wątku…

(jarekm26) #6

morphdreamer co ty nie powiesz ?? to poradź mu coś… :stuck_out_tongue:

(slawektor) #7

Morphdreamer , Masz RACJĘ CO JA ROBIĘ ? :o Szarex PISZE :::Szukam dodatku do Firefoksa 3, który upodobni mi menedżer pobierania z Firefoksa, do tego dostępnego w Operze.

Znacie coś takiego? odpisałem menadżer pilków DownThemAll! 1.0.3naprawde szybki, nie jest to być może to co by chciał ale z tego tytułu że też mam Firefoksa 3 jest nowy i dużo rzeczy do niego nie pasuje być może zobaczy ,jest naprawdę na tą chwile jakaś alternatywa. Na początku swojego postu PRZECIEŻ napisałem::: jak byś chciał ::zrobiłem według Ciebie źle #-o ? Natomiast Ty pisząc co było kiedyś cyt"Kiedyś był taki dodatek do liska - Dowload Manager Tweak, ale nie działa z Fx 3 BaaarDZO mU POMOGŁEŚ =D> Morphdreamer , soorrry nie każdy ma taki zaskok jak TY. :oops: SZACUNECZEK :lol:

(Morphdreamer) #8

Niektóre rozszerzenia, które nie są kompatybilne z Fx 3 można zainstalować dzięki Nightly Tester Tool lub dzięki zmianie opcji opisanej tutaj. Jest jeszcze podobne rozszerzenie - https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/4526 , ale niestety również można z niego korzystać po ominięciu sprawdzania kompatybilności.

– Uwaga Offtop! –

slawektor - po pierwsze - nie denerwuj się tak :? .

Jak ktoś zwraca się na forum to oczekuje odpowiedzi na temat, a nie taniej reklamy:

Fakt podałeś link do DownThemAll!, ale nie ma on wiele wspólnego z menadżerem pobierania Opery.

– Koniec Offtopa! –

(slawektor) #9

oki toki to co Cytujesz to tak naprawdęZ NIECHĘCI PISANIA aby określić o co chodzi zrobiłem (kopiuj wklej) aby określić o co chodzi wAdblock Plus. Masz rację błąd ,natomiast co do DownThemAll! to być może wspólnego dużo nie ma ale jest naprawdę dobry,poradził sobie z ściągnięciem Firefoksa 3,bo miałem go ściągniętego już koło16 ale żeby pobić ten rekord po 20 ściągałem jeszcze raz to znaczy próbowałem parę razy bo nie szło, nie szło i dopiero dzięki właśnie DownThemAll ściągłem stąd link ,naprawdę jest dobry :smiley: no i jest kompatybilny :wink: