Dodatek do Firefoxa umożliwiający przeglądanie poczty

Witam. Szukam dodatku do firefoxa abym mógł na bieżąco, bez konieczności ciągłego logowania, przeglądać pocztę na o2.pl - w operze jest taka możliwość - boczny pasek zawiera kilka funkcji m. in. można tam skonfigurować własną pocztę.

Wiem, wiem jest Thunderbird ale to osobny program…no chyba że można go jakoś “zespolić” z Firefoxem i bez opuszczania okna przeglądarki mieć na bieżąco dostęp do poczty…

Pozdrawiam

Wypróbuj program Mozilla SeaMonkey:

http://www.seamonkey-project.org/

(To przeglądarka podobna do Firefoxa z wbudowanym klientem poczty i innymi modułami).

Możesz też użyć dodatku do Firefoxa:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/poczta-o2/?src=search (do odczytania wiadomości wymagany jest tryb online)

(klikasz “Dalej”, instalacja wymaga akceptacji wyświetlonego regulaminu, potwierdzasz chęć instalacji dodatku).

Dzięki za linka do dodatku…sam sobie wręczam karnego kut**a za głupotę. Przecież wystarczyło wpisać w wyszukiwarce dodatków do firefoxa frazę “o2”…

Zainstalowałem, działa poprawnie, szału nie robi - otwiera w nowej zakładce pocztę i loguje automatycznie. To duży plus. No i kolejny to taki że wyświetla ilość nieprzeczytanych wiadomości. Minus jest jeden - można w ten sposób korzystać tylko z jednej skrzynki mejlowej na o2.

Pozdrawiam

edit: Jednak nie działa poprawnie. Po utworzeniu konta dla pierwszego maila zorientowałem się że kolejnego dodać nie mogę. Postanowiłem usunąć to co stworzyłem i utworzyć na nowo konto dla innego, ważniejszego dla mnie maila. Po zamknięciu i ponownym uruchomieniu przeglądarki zdarza się że ikonka informująca o ilości nieprzeczytanych wiadomości podaje wartość dla tego pierwszego usuniętego maila…muszę wtedy kliknąć na ikonkę, poczekać na zalogowanie się do tej właściwej poczty, odczekać kilka-kilkanaście sekund i dopiero wtedy liczba “resetuje się” i pokazuje właściwą wartość. Jest to trochę irytujące ale mimo wszystko dodatek zostawiam ponieważ umożliwia mi automatyczne logowanie do poczty za pomocą 1 (jednego) kliknięcia.