Dodatek do gg

(Lexusdesign) #1

Znacie może jakiś program (nie wiem czy w ogóle taki istnieje) Chodzi mi o to, że pokaże on kto mnie ma w kontaktach :lol: Oczywiście z tych osób które ja mam :]

Chodzi o gadu-gadu of curse :smiley:

(Pmuszel) #2

PowerGG, tam jest wtyczka integrator, czy inwigilator, ona pisze, czy osoba ma Cię w kontaktach, czy nie.

Pozdrawiam.

(Bartas Hols) #3

Oczywiście chodzi o PowerGG! !!

(Kos@) #4

Ja odradzam PGG, moze ci cos dziwnego narobic w GG i nie bedziesz wiedział jak to wyłączyć! Mi pozmieniało powiadomienia o odpowiedzi(w powiadomieniu pisał od razu odpowiedź!). Strasznie mnie to wkurzało więc nie mam juz PGG. :slight_smile:

(inż. Piniol) #5

Jak sie instaluje miliony wtyczek to tak potem jest :stuck_out_tongue: :wink: :lol:

(system) #6

Ja tam naprzemiennie korzystam. Raz GG zwykłe, raz Power - w zależności od potrzeb.

Poza tym jest sposób, żeby stwierdzić na zwykłym GG, czy osoba, którą Ty masz na liście kontaktów - ma Ciebie. Wystarczy, gdy jest ona dostepna spróbowac wysłac do niej jakiś plik. Gdy ma Cie na swojej liście albo pokąze się okienko tak jak przy otwieraniu jakiegoś pliku, albo w najgorzszym przypadku pojawi się monit, że obie opsoby są za firewallem i nie mozna dokonać tranferu. Jeżeli natomiast pojawi się monit, że operacja niemożliwa do wykonania, bo osoba nie ma Cię na liście, to jasne co to znaczy.

(Morgenowsky) #7

Jak osoba ma Cię dodanego to może się też pojawić, że ma wyłączone jakieś połączenia bezpośrednie Gadu- Gadu> Ustawienia>Połączenie. :slight_smile:

P.S. Oczywiście pojawi sie to jeśli chcesz tej osobie wysłać plik czy rozmawiać głosowo.