Dodatek do gg

Znacie może jakiś program (nie wiem czy w ogóle taki istnieje) Chodzi mi o to, że pokaże on kto mnie ma w kontaktach :lol: Oczywiście z tych osób które ja mam :]

Chodzi o gadu-gadu of curse :smiley:

PowerGG, tam jest wtyczka integrator, czy inwigilator, ona pisze, czy osoba ma Cię w kontaktach, czy nie.

Pozdrawiam.

Oczywiście chodzi o PowerGG! !!

Ja odradzam PGG, moze ci cos dziwnego narobic w GG i nie bedziesz wiedział jak to wyłączyć! Mi pozmieniało powiadomienia o odpowiedzi(w powiadomieniu pisał od razu odpowiedź!). Strasznie mnie to wkurzało więc nie mam juz PGG. :slight_smile:

Jak sie instaluje miliony wtyczek to tak potem jest :stuck_out_tongue: :wink: :lol:

Ja tam naprzemiennie korzystam. Raz GG zwykłe, raz Power - w zależności od potrzeb.

Poza tym jest sposób, żeby stwierdzić na zwykłym GG, czy osoba, którą Ty masz na liście kontaktów - ma Ciebie. Wystarczy, gdy jest ona dostepna spróbowac wysłac do niej jakiś plik. Gdy ma Cie na swojej liście albo pokąze się okienko tak jak przy otwieraniu jakiegoś pliku, albo w najgorzszym przypadku pojawi się monit, że obie opsoby są za firewallem i nie mozna dokonać tranferu. Jeżeli natomiast pojawi się monit, że operacja niemożliwa do wykonania, bo osoba nie ma Cię na liście, to jasne co to znaczy.

Jak osoba ma Cię dodanego to może się też pojawić, że ma wyłączone jakieś połączenia bezpośrednie Gadu- Gadu> Ustawienia>Połączenie. :slight_smile:

P.S. Oczywiście pojawi sie to jeśli chcesz tej osobie wysłać plik czy rozmawiać głosowo.