Dodatek do IE 7 ściągający obrazki z www

(system) #1

szukam jakiegoś pluginu, który automatycznie ściągałby z danej strony www wszystkie dostępne zdjęcia. dzięki za pomoc!

(Gieniu) #2

Plugina nie znam ale w Firefoxie można Narzędzia>Informacje o stronie>Media i masz wszystkie obrazki itp. również z layoutu strony. Wybierasz obrazek klikasz w przycisk Zapisz jako wybierasz miejsce i git.

(bartek_m0) #3

Może to http://www.pictureace.com/

(system) #4

niby zainstalowałem ten picture ace,ale nigdzie nie widzę tego dodatku :frowning: może więc jakiś inny plugin?

(pakeroso) #5

Metody pobrania obrazków ze strony znam 3:

• wchodzisz na stronkę i dajesz Plik -> Zapisz jako... -> Strona sieci WEB, kompletna... i w zapisanym katalogu powinny być fotki

• wchodzisz na stronkę i wszystkie fotki zapisują się w katalogu temp C:\Documents and Settings\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files

• dodatek IE7pro zawiera opcję "przeciągnij i upuść", przeciągasz o kilka mm pożądaną fotkę i pojawia się ona w nowej karcie (oknie) 8)

(system) #6

znam te metody, ale jeśli chcę zapisać obrazki ze stronki która zawiera miniaturki, a pod nimi są linki do zdjęć w pełnym wymiarze to domyślasz się ile z tym jest roboty...

kiedyś spotkałem się z takim programem który dodawał pasek narzędzi do IE i jednym kliknięciem ściągał całe galerie i zapisywał je w osobnych folderach. niestety zapomniałem jego nazwy :frowning: