Dodatki do firefoxa 3.6.10 niekompatybilne tylko na 1 kompie

Mam taki problem. Korzystam z Firefoxa 3.6.10 na 3 komputerach. Na jednym w pracy a na dwóch w domu. Dzisiaj przeglądarka w pracy przestała widzieć niektóre dodatki do przeglądarki. Firefox pokazuje, że nie są one kompatybilne z aktualną wersją. Są to m.in. oldbar i textcomplete. Inne jak adblock czy tile tabs działają bez problemu. Myślałem, że to wina aktualizacji przeglądarki ale nie. W domu nie mam takich problemów i wszystkie dodatki działają. Co może być przyczyną ?


Dziś przychodzę do pracy, włączam kompa i wszystko działa jak należy. Robiłem wcześniej parę razy restart i nie pomagało. Dziwne, ale teraz działa.

Spróbuj zaktualizować dodatki , jeżeli nie ma dostępnych aktualizacji to przeinstaluj Firefoxa wraz z usunięciem jego danych aplikacji :czyli

Odinstalowujesz FF

Usuwasz katalogi “Mozilla” z poszczególnych lokacji

win xp/2k3 :

x:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Dane aplikacji

x:\Documents and Settings\Nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji

win vista/7 :

X:\Users\Nazwa_użytkownika\Dane aplikacji

X:\Users\Nazwa_użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji

Pamiętaj usuniecie tych Folderów usunie historie przegladarki , zapamiętane strony , oraz wszystkie jej ustawienia w tym także dodatki

Po wykonaniu tych czynności zainstaluj FF i dodatki i napisz czy działa :stuck_out_tongue:

tomaloo80 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978