Dodatkowe poziomy w trybie zręcznościowym - CoD4

Witam, przeszedłem CoD4 (szkoda, że taki krótki :frowning: ), no i odblokował mi się “Tryb zręcznościowy”, w którym jest 1 nowa misja, odbicie zakładnika w samolocie i tu moje pytanie - czy da się odblokować więcej tego typu misji? Nie chodzi tu o walke na otwartym terenie żolnierzami, tylko właśnie o takie coś jak misja w samolocie.

screenshot104rh9.th.jpg

Niestety nie :frowning:

To jest misja która kończy CoD4 :slight_smile:

Polecam gre przez sieć

Ale nie każdy lubi grać przez internet :frowning:

Jeśli nie to niech nie gra.

Ja tam lubię MMO. Jutro będę miał na mojego rupiecia CoDa2 i będę zamiatał wszystkich z kumplem po kolei. :PP

To po co kupować taką grę ?

Przecież było wiadomo że sp w CoD4 będzie krótki, bo był traktowany przez producenta jako “dodatek”, priorytetem był mp, i chwała im za to.

Taak w multi na pewno sobie pogram, jeszcze pamiętam jak w CoD: UO grałem godzinami po necie :slight_smile: Ale szkoda swoją drogą, mogli dać z 5 takich mini-misji.

Złączono Posta : 26.11.2007 (Pon) 21:37

Właśnie skończyłem grać w multi, super :mrgreen: Grałem narazie na jednym serwerze i mam pytanko - czy są serwery na których można pojeździć czołgiem czy tylko jest tryb DM i TDM?

Ja dziś zainstalowałem demko dopiero ,gra wymiata:) nie mogę się doczekać pełnej wersji :smiley:

Ale pełna wersja już dawno dostępna…

Chyba że nie możesz się doczekać… w sensie zanim ją zakupisz…:stuck_out_tongue:

hehe no właśnie:P a moze mi ktos powiedziec czy misja która jest w demie jest dostępna w pełnej wersji? Gra jest wypasiona:)

Tak, misja, która znajduje się w demie jest też w pełnej wersji gry.

pewnie wyjdą dodatki do coda 4 (oficjalne i nie) dodające więcej misji itp.

PS. ja wygrałem cały single na 100% i multi na 100% :smiley: :stuck_out_tongue: