Dodatkowy Router wyłącza neta w PC-dlaczego?

Witam! Mam internet dostarczany drogą radiową do głównego routera TP-link WR 941N który jest umiejscowiony na półpiętrze i tam mam również komputer stacjonarny.

Jednak bardzo często korzystam ja i moje dzieci z laptopów na parterze gdzie internet jest WIFI z powyższego routera.

problem polega na tym,że siła sygnału jest na poziomie dwóch kresek na ikonie sieci w laptopie i  co kilka chwil “połączenie zostało zresetowane”.Pociągnąłem dodatkowy kabel z routera głównego na parter i podłączyłem drugi router TP-link W8901G i bardzo cieszyłem się z siły sieci WIFI bo była znakomita ale kiedy chcę przeglądać internet na kompie stacjonarnym na półpiętrze to niestety jest brak sieci i przy ikonie neta jest żółty znak.Kiedy odłączam router na dole to sięć powraca . co może być przyczyną?

Napisz jak połączone są te routery ze sobą, tj. jakimi portami.

Poprzez porty LAN.

Teraz napisz jak skonfigurowane są serwery DHCP. Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki polecenia z komputera stacjonarnego i z laptopa :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

Wyniki wszystkich poleceń wklej w tagu code (przycisk z napisem code nad polem edycji posta) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.

Już wszystko gra po zmianie adresu na drugim routerze.Dzięki za pomoc.Pozdrawiam