Dodawanie "Moje Wideo" do "Menu Start"

Jak w temacie, chodzi o to by obok “Moje Dokumenty” itp mogło być “Moje wideo” Poszukuje albo programu dzięki, któremu można by to zrobić lub jakiejś instrukcji. Z góry dziękuje.

złap ikone i poprostu przeciągnij w miejsce gdzie chcesz

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 10:22 został dopisany post przez bugjo3

złap ikone i poprostu przeciągnij w miejsce gdzie chcesz

Może nie dokładnie napisałem ale chodzi mi by “Moje Wideo” było po prawej stronie “menu” pod “Moje Dokumenty”, “Moja Muzyka” bo wtedy mam możliwość wyświetlania “Moje Wideo” jako menu a nie jako łącze. A sposób powyższy daje mi wstawienie “moje Wideo” po lewej stronie ale otwierać się będzie jak łącze a nie jako menu.

w takim razie na pasku zadań, prawym :arrow: “właściwości” :arrow: zakładka “menu start” :arrow: “dostosuj” i “zaawansowane”, tam masz kreator do modyfikacji “menu”, :slight_smile: Nie wiem gdzie dokładnie masz

To co opisałeś to ja znam ale w tym kreatorze nie ma nic o Moje Wideo, nie wiem jakie ma znaczenie jakie mam “moje …” w menu start i jaka jest ich kolejność ale jeśli to jest istotne to patrząc od góry to najpierw Moje dokumenty potem moje bieżące …, muzyka, obrazy, i mój komputer.

Nie da się tego dodać do menu start, w sposób, aby było menu a nie łącze. Jedyny sposób to utworzyć własne menu poprzez przeciągnięcie folderu moje wideo np na lewą krawędź ekranu. Wówczas będziesz widział w tym menu jakie są pliki w tym folderze.

No trudno ale dzięki za chęci.Pozdro.