Dodawanie "Moje Wideo" do "Menu Start"

(Jacko33) #1

Jak w temacie, chodzi o to by obok "Moje Dokumenty" itp mogło być "Moje wideo" Poszukuje albo programu dzięki, któremu można by to zrobić lub jakiejś instrukcji. Z góry dziękuje.

(Bugjo3) #2

złap ikone i poprostu przeciągnij w miejsce gdzie chcesz

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 10:22 został dopisany post przez bugjo3

złap ikone i poprostu przeciągnij w miejsce gdzie chcesz

(Jacko33) #3

Może nie dokładnie napisałem ale chodzi mi by "Moje Wideo" było po prawej stronie "menu" pod "Moje Dokumenty", "Moja Muzyka" bo wtedy mam możliwość wyświetlania "Moje Wideo" jako menu a nie jako łącze. A sposób powyższy daje mi wstawienie "moje Wideo" po lewej stronie ale otwierać się będzie jak łącze a nie jako menu.

(Bugjo3) #4

w takim razie na pasku zadań, prawym :arrow: "właściwości" :arrow: zakładka "menu start" :arrow: "dostosuj" i "zaawansowane", tam masz kreator do modyfikacji "menu", :slight_smile: Nie wiem gdzie dokładnie masz

(Jacko33) #5

To co opisałeś to ja znam ale w tym kreatorze nie ma nic o Moje Wideo, nie wiem jakie ma znaczenie jakie mam "moje ..." w menu start i jaka jest ich kolejność ale jeśli to jest istotne to patrząc od góry to najpierw Moje dokumenty potem moje bieżące ..., muzyka, obrazy, i mój komputer.

(Skiff) #6

Nie da się tego dodać do menu start, w sposób, aby było menu a nie łącze. Jedyny sposób to utworzyć własne menu poprzez przeciągnięcie folderu moje wideo np na lewą krawędź ekranu. Wówczas będziesz widział w tym menu jakie są pliki w tym folderze.

(Jacko33) #7

No trudno ale dzięki za chęci.Pozdro.