Dodawanie muzyki do prezentacji PowerPoint 2007

Mam zrobione slajdy w PP i nie mogę przez Wstawianie i Dźwięk z pliku…, znaleźć i wybrać lokalizacji pobranej z YouTube piosenki.

Czy ktoś mógłby mi pomóc?

Będę bardzo wdzięczny.

Stefan.

A w jakim formacie masz ją?

Bo z tego co wiem to PP obsługuje tylko wav (przynajmniej w PP XP 2002 tak było).

Drogi scripter, napisz tak, jak naprawdę do “zielonego”. Więc nie wiem w jakim formacie(?). Domyślam sie tylko, że chodzi Ci o dźwięk typu wave ?.

Chyba nie. Jest to plik typu filmik video. Pobrany z YouTube. Patrz screen. Reszta jak w tytule.

zy84uu.jpg

S.

Musisz skonwertować .flv do .mp3(2007 obsługuje mp3) lub .vaw ,możesz użyć programu Format Factory ,w folderze z prezentacją chyba musi być plik mp3 (mi tak wymagało)

A po co konwerterować skoro El condor pasa na tony wersji na Wrzucie wystarczy pobrać od razu w formacie mp3 :slight_smile:

http://www.przeklej.pl/plik/el-condor-p … 18na7s703p

PowerPoint 07 obsługuje wszystkie znane formaty, tu masz w WMA przekonwertowany ten z youtube.

fiesta , no przecież jasna sprawa ,nie mam k.dźwiękowej :frowning: i zapomniałem że coś można posłuchać, zassać…

Dziękuję Wam wszystkim. Zainstalowałem VDownloader, przekonwertowałem do formatu MP3, i poszło.

Teraz już wiem co znaczy konwertować do formatu.

Dzięki Wam, jeszcze raz.

Pozdrawiam.

Stefan.

Dodane 25.06.2010 (Pt) 21:45

Do Łukash-a!

A czy mógłbyś jeszcze poinstruować mnie jak się robi konwersję w FormatFactory?

Do MP4, czy może do WMV?

Ale krok po kroku, w tym oto oknie:

16hni1z.jpg

Ewent. ktoś inny.

Bardzo będę wdzięczny,