Dodawanie RAMu

Cześć.

Mam problemy z moim przestarzałem sprzętem Intel Celeron 2.6, 512ramu, radeon 9250. xpsp2

Gram w Cs’a, lecz gdy widze przynajmiej 2 skinów na ekranie moje fpsy spadają nawet do 15.

Wcześniej tak nie było. Ale mam drugi komputer, trochę lepszy. Jako że z niego nie korzystam ponieważ niema podłączenia do netu postanowiłem wyjąc pamięc ram i władować do tego kompa. No i właśnie, komputer go nie czyta, a ja jestem zielony w tych sprawach. Wiem że nadal mam 512 ram a powinienem mieć teraz 1024. Z tego co wiem obaj mają pamięc typu DDR2 także nie powinno być problemów. W Panelu St. w sprzęcie sprawdzałem co jest nie tak. Wyszło na zakładkę SCSI i RAID z subkategorią “Karta hosta SCSI Adaptec AHA-151X/AHA-152X lub AIC-6260/AIC-6360 (nie pnp)” lecz z ikoną czarnego wykrzyknika na żółtym tle. Niewiem czy to za to odpowiada ale chyba tak. Niewiem co dalej. Ale chcę podnieść moje fpsy bo za grafikę teraz niemam się co brać.

Jaki masz typ RAM-u w swoim komputerze i w tamtym drugim? SD, DDR? Jak nie wiesz to ściągnij Sandra sisoft i Ci powie jaki masz typ RAM - u.

ściągnij everest ultimate i podaj nazwę płyty głównej.

Co do samego cs’a to słyszałem ze żeby przekroczyć 20 fps to trzeba bardzo dobrze go ustawić nie wiem ile w tym prawdy bo w niego nie gram ale tak słyszałem