Dodawanie sprzetu

(Krzysiekszakal91) #1

Witam, probowalem dzis zainstalowac sterowniki USB do SE P1i i napotkalem problem. Otóż po zainstalowaniu okazało się ze komputer nie widzi telefonu a na dodatek zawiesiło się dodawanie nowego sprzętu. Po resecie kompa problem nie ustąpił. Sprawa wyglada tak, ze jak odpale komputer użycie procesora jest na poziomie 50%, mryga caly czas klepsydra przy kursorze oraz na pasku kolo godziny wyswietla sie komunikat Znaleziono nowy sprzęt i nazwa ponizej. Nie da sie zakonczyc procesu z menagera zadan oraz nie da sie dokonczyc procesu instalowania urzadzenia. Gdy otworze panel sterowania i sproboje odpalic dodaj nowy sprzet pokazuje sie komunikat : Urzadzenia mozna instalowac pojedynczo…urzadzenie jest w trakcje instalowania.

(Rradek22) #2

Jakie sterowniki??? Co Ty dokładnie instalowałeś? Usuń to

Ten telefon po podłączeniu ma swoje stery i wystarczy go po prostu podłączyć…

W telefonie zmień w USB szybki transfer na zwykły lub odwrotnie i wtedy spróbuj

(Krzysiekszakal91) #3

Zainstalowalem z plytki od telefonu. Te nie dzialaly to usunalem i sciagnalem z neta kolejne sterowniki ktore tez nie dzialaly i tez odinstalowalem. Telefon odlaczony jest a dalej jest komunikat o nowym sprzecie i instalacji jego.Tryb masowej pamieci dziala bez sterownikow i o tym wiem. Chodzi o tryb telefonu do instalacji nawigacji tom tom i do tego mi sa potrzebne sterowniki zeby aktywowac programem z kompa licencje. Z androidem problemu bym nie mial tyle ze w tym jest UIQ3 (najgorsza wersja symbiana).

(Rradek22) #4

Ostatnia wersja dla UIQ3 to PC Suite for Sony Ericsson 1.6.0 CZYLI DLA SMARTPHONES

Z UIQ3 nie mam żadnych problemów, mogę na nim wszystko zrobić, flashowałem nawet swojego W960i ręcznie bez SEUSa

Mam na nim nawet Windowsa 3.11

(Agatonster) #5

krzysiek12a ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.