Dodawanie wielu załączników do wysłania

Chciałbym wysłać kilkadziesiąt zdjęć ze skrzynki pocztowej dostępnej tylko na www, jednak jak dodać od razu wszystkie te zdjęcia bez konieczności każdorazowego dołącznania załącznika i czekania aż zapisze się na serwerze.

korzystam z onetu, wp, interia

a dołącz cały folder ze zdjęciami i już

Przecież nie można dołączyć całego folderu tylko otwiera się.

Spakuj to WinRarem i wtedy będziesz miał jeden plik do wysłania.

spakuj to 7zip albo rarem i przeslij w takiej formie cały folder, musisz tylko wiedzieć ile możesz przesłać jednorazowo -tzn. jak wielki może być ten plik.

To tak:

  • Na wp jest opcja, aby dodać 1 lub kilka załączników (z tego co wiem to możesz wysłać maks 20 MB)

  • Na onecie to możesz zaznaczyć cały folder i już (maks wysłania 10 MB)

  • na interi to nie wiem (tam sie załączniki długo ładują ) :mrgreen:

o ktos mnie wyprzedził ale to nic. możesz zrobić to jeszcze inaczej- założyć konto na google ze swoim albumem zdjęć i podać tej osobie hasło dostepu wtedy ta osoba sobie albo obejży albo sciągnie na swój komputer.

albo wrzuć na jakiś darmowy serwer i wtedy sobie każdy będzie mógł ściągnąć, jeśli mu podasz hasło oczywiście (spakuj winrarem z hasłem)

Wiem o sposobach typu rar,zip serwer google ale chcę wysłać te zdjęcia bez kompresji.

czy jest jakiś sposób ??

  • nie można wysłać, dodać całego katalogu,

  • nie można w onet.poczta zaznaczyć wielu plików jako załączniki- chyba że nie wiem jak to robić

Program PANDO zalatwia cala sprawe bez kompresjii,bez klopotow,szybko i sprawnie do 100MB(platna), 50MB darmowa.

Wiem bo korzystam .Polecam-http://www.pando.com program po Polsku.

pandao jest ok ale trzeba go instalować na kompie a także musi go mieć odbiorca, chodzi mi o rozwiązanie które pozwoliłoby obejść bez jakichkolwiek programów

Po co dublujesz informacje jeśli wcześniej już napisano:

OT -> KOSZ