Dodawanie załaczników na Gmailu, problem z firefoxem

Siemanko, mam jeden problem.

Nie działa mi dodawanie załączników na firefoxie na gmailu. Ale tylko na gmailu, i to na tej nowej wersji, bo jak odpalę stara wersje gmaila, to wszystko działa.

Dzieje się tak tylko jak odpalę firefoxa. Na Chrome, i na IE wszystko działa.

Zreinstalowałem Flash Playera.

Zreinstałowałem Antyvira

Zreinstalowałem Firefoxa

Usunąłem wszystko co tylko umiałem znaleźć i co miało w gdziekolwiek wpisane “Firefox” “mozilla”. Również w appdata.

Mój system to win 7 HP.

Spotkał ktoś się z tym? Dodam tylko, że u rodziców na laptopie na win 7 HP dokładnie ten sam problem jest.

Nie jest to raczej wina antyvira bo gdyby tak było to nie mógłbym dodawać załączników w starym trybie w firefoxie.

Z góry dzięki za pomoc…

Dodam tylko, ze jak odpalę Firefoxa w trybie awaryjnym, to działa dodawanie załączników

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Dodane 26.10.2013 (So) 15:26

Skoro działa w awaryjnym to znaczy, że miesza jakiś dodatek, wyłączaj pojedynczo aż znajdziesz winnego. Przenoszę do Problemy z oprogramowaniem.

No dobra, a jak je wyłączyć, i gdzie znaleźć ich listę, skoro jak wchodzę w dodatki w firefoxie, to mam tylko wtyczki poinstalowane?

Gdzie one są zainstalowane?

BTW. Jak wyłączę wszystkie wtyczki to i tak nie działa;/.

A tu: http://i.imgur.com/RaKj7EJ.png co masz zainstalowane? :slight_smile: BO myślę o tej liście, trzeba wyłączać pojedynczo-> restart przeglądarki i szukać winnego.

Tam puściutko. Lubie “goły” system, dlatego staram sie unikać instalacji rzeczy niepotrzebnych…;/

Kurcze, teraz to nawet nie chce mi w trybie awaryjnym ładować plików…

A u dziewczyny wszystko ładnie śmiga. U mnie na chrome również… Na poczcie na o2 na kompie tez ladnie idzie. Nie wiem co jest w tej konfiguracji takiego, co mu nie pasuje…;/

Przycisk Firefox -> Opcje -> Karta “zaawansowane” -> “Korzystaj z akceleracji sprzętowej jeżeli dostępna” -> odznacz to i restart przeglądarki. Daj znać czy działa OK :slight_smile:

Niestety nie.

Najdziwniejsze jest to, że on czasem po daniu parę razy ponów próbę, zaskakuje i ładuje jeden plik, ale to sporadycznie…

używasz najnowszej stabilnej wersji Firefoxa 24 ? czy może bety lub aurory?

jakiej wielkości są te pliki? w gmail załącznik może mieć maksymalnie 25MB

Używam Firefox 24.0. Różne załączniki, o różnej wielkości, ale poniżej 25 mb, bo o tym ograniczeniu pamiętam.