Dokument exela + utworzony

(L.B.G.) #1

Siema mam mały problem mam dokument który został utworzony 22 lutego , a ja muszę zrobić tak aby było napisane że 31 maja. Zadne kopiowanie raczej nie wchodzi w grę .

(Mireczek) #2

FAR

http://farmanager.com/

Zaznacz plik, naciśnij F9, Files i Files Attributes - tam znajdziesz wszystko. :slight_smile:

(L.B.G.) #3

Niby działa , ale jak dam plik -> właściwości-> statystyka , to wyświetla się tam prawdziwa data utworzenia :frowning:

(Mireczek) #4

Tego teraz nie sprawdzę, bo nie mogę znaleźć w Excelu 2007 tej opcji. Pod Windows wyświetla to, co się ustawi.

Zawsze można ten plik Excela utworzyć na nowo, kopiując wszystko z jednego skoroszytu do drugiego. Jeśli koniecznie musi być określona data, to wcześniej zmienić datę systemową.

(L.B.G.) #5

Jak się da posumowanie , to też wyświetla prawdziwą datę .

a jest może jakiś inny sposób na skopiowanie , niż kopiowanie każdej komórki??Bo nawet po skopiowaniu wszystkich komórek pojedyczno wyświetlają mi się błędy #ARG!

(Mireczek) #6

Ja zaznaczam w lewym górnym rogu cały arkusz; Ctrl + C idę do innego pliku; zaznaczam cały arkusz i Ctrl + V. Jeśli komórki mają odwołania do innych arkuszy w skoroszycie, to najpierw musisz w docelowym skoroszycie utworzyć puste arkusze o takich samych nazwach, bo inaczej potworzą się odwołania do źródłowego pliku. W ten sposób musisz skopiować wszystkie arkusze w skoroszycie.

Przy okazji jest to dobry sposób na odbezpieczenie arkuszy zabezpieczonych hasłem, którego nie znamy. :slight_smile:

(Bugjo3) #7

zmien date systemowa, otworz plik i zrob zapisz jako :wink:

(Mireczek) #8

W pierwszej chwili pomyślałem, że tak proste, aż śmieszne. :slight_smile:

Niestety we Właściwościach w Podsumowaniu zostaje data utworzenia pliku pierwotnego / źródłowego. :frowning: