Doładowanie za 30 zł ładuje konto za 10zł

Mam mały problem kupiłem sobie telefon komórkowy i starter Simplus. Starter był ważny do czerwca a konto mi po trzech dniach zablokowali. Teraz kupiłem kartę za 30zł która przedłuża ważność o miesiąc i załadowało mi 10zł ale już pisze (pod numerem *125#) że mam ważne do 09-06-2007. Co może być tego przyczyną że zabiera mi 20zł? Ze startera też miałem mieć 15 a było 3zł, a po 2 dniach dali 15zł. O co w tym wszystkim chodzi?

Pozdrawiam

Jeżeli kupujesz starter w simplusie to właśnie na początku dostajesz 3 zł niezależnie od tego za jaką kwotę go kupisz, a dopiero 24 godziny po wykonaniu połączenia lub wysłania sms-a dostajesz reszte kasy

A z tym doładowaniem to wiesz o co chodzi? Czemu mam tylko 10zł. I ile jest na początku ważności konta?

Po zakupie starteru i uruchomieniu numeru jest On ważny 30 dni. Później blokują Ci konto i musisz je zasilić.

To zasilenie 30 za 10zł jest podejrzane … podejdź po prostu najlepiej do najbliższego Biura Obsługi Klienta, powinni Ci zaktualizować konto, bo możliwe, ze jakieś przekłamanie jest. Kilka razy zdarzyło mi sie, że nie mogłem zasilić simplusa, lub kasa znikała z konta w niewyjaśnionych okolicznościach.

Tam to robią od ręki … i miłe Panie. :smiley:

Mi zablokowali nowy startem po 2-3 dniach? A na jakiej zasadzie odbywa się aktualizowanie konta?

Dziwne, że zablokowali Ci, chyba, ze wykorzystałeś wszystkie dostępne środki.

Aktualizacja … może bardziej synchronizacja karty SIM z systemem. Chodzi o to, że kwota zapisana na karcie różni sie z tą w systemie … i mimo to, że w systemie masz $$ to karta nie chce wykonywać połączeń. Zwyczajne bugi lub błędy Plusa.

Polega na tym, że pracownik poprosi Cie o wyjęcie karty z Twojego telefonu i włoży do własnego … poklika, poklika, wyłączy telefon, włączy i powinno być ok. :slight_smile:

Najlepiej przejdź sie i wyjaśnij sprawe, żeby nie było problemów przy następnym zasleniu. :slight_smile:

pzdr…

Teraz mam jeszcze coś innego wysyłam smsy i raz dziennie wchodzę na internet i mi nie zabiera w ogóle pieniędzy?? Ten starter jest jakiś nietypowy.

Simplus pobiera opłaty za sms i inne usługi po przekroczeniu 2.50zł. Tzn. jeżeli wysłałeś smsy za mniej niż 2.50 to nie zabierają Ci kasy [nie przychodzi sms o opłacie za sms] … wyjątkiem jest, że jeżeli w ciągu 10 dni nie przekroczysz 2.50 to zabierają Ci tyle ile wykorzystałeś.

Alles klar? :slight_smile:

Tak już rozumiem. Dziękuję za pomoc. A z kartą sim się przejdę do punktu obsługi klienta.