Dołożenie napisów PL do DVD

Mam otóż taki problem posiadam płyte DVD na której w katalogu VIDEO_TS są pliki:

I mam problem aby dołozyć do tego filmu polskie napisy które mam w formacie txt oraz srt.

Czy ktoś mógł by powiedzieć najlepiej jakim programem to zrobić i w jaki sposób.

Napisy oczywiście włączane ręcznie z pilota ( TITLE ) w stacjonarnym odtwarzaczu.

Z góry dzieki.

Może to w czymś pomoże:

Dodanie napisów do DVD lub ich zamiana

Niestety ta metoda u mnie może być zastosowana.

To jak to jest :o

Jak to jak. Mam filmik avi i przerobiłem go na dvd ( vob ) mam go na dysku i chcę do niego jakoś wrzócić napisy.

Odrazu odpowiem po co przerabiam na dvd. Po to, że odtwarzacz niestety nie odtwarza divixów tylko dvd więc muszę to przerobić.

Piotrwx

Zamiast meczyc sie z dodawaniem napisów przerób sobie AVI na DVD jeszcze raz ale za pomocą programu VSO ConvertXtoDVD. Wkleja on napisy w formacie *srt, tworzy menu i jest bardzo szybki (1-2h), jakość tak zrobionego DVD jest wg mnie GIT!! Na prawdze polecam teg programik :slight_smile: “jak by co…” :wink: pisz :smiley:

VSO ConvertXtoDVD bardzo fajny programik ale niestety nie darmowy. A na tym mi najbardziej zależy. Bo pojawiające się co jakiś czas napis z adresem strony internetowej jest denerwujący - niestety to dyskwalifikuje ten program całkowicie.