Dołożenie napisów PL do DVD

(Admin) #1

Mam otóż taki problem posiadam płyte DVD na której w katalogu VIDEO_TS są pliki:

I mam problem aby dołozyć do tego filmu polskie napisy które mam w formacie txt oraz srt.

Czy ktoś mógł by powiedzieć najlepiej jakim programem to zrobić i w jaki sposób.

Napisy oczywiście włączane ręcznie z pilota ( TITLE ) w stacjonarnym odtwarzaczu.

Z góry dzieki.

(grand) #2

Może to w czymś pomoże:

Dodanie napisów do DVD lub ich zamiana

(Admin) #3

Niestety ta metoda u mnie może być zastosowana.

(Asterisk) #4

To jak to jest :o

(Admin) #5

Jak to jak. Mam filmik avi i przerobiłem go na dvd ( vob ) mam go na dysku i chcę do niego jakoś wrzócić napisy.

Odrazu odpowiem po co przerabiam na dvd. Po to, że odtwarzacz niestety nie odtwarza divixów tylko dvd więc muszę to przerobić.

(taki jeden) #6

Piotrwx

Zamiast meczyc sie z dodawaniem napisów przerób sobie AVI na DVD jeszcze raz ale za pomocą programu VSO ConvertXtoDVD. Wkleja on napisy w formacie *srt, tworzy menu i jest bardzo szybki (1-2h), jakość tak zrobionego DVD jest wg mnie GIT!! Na prawdze polecam teg programik :slight_smile: "jak by co..." :wink: pisz :smiley:

(Admin) #7

VSO ConvertXtoDVD bardzo fajny programik ale niestety nie darmowy. A na tym mi najbardziej zależy. Bo pojawiające się co jakiś czas napis z adresem strony internetowej jest denerwujący - niestety to dyskwalifikuje ten program całkowicie.