Dołożenie pamięci RAM -- jaka?

Witam!

Mam do was takie pytanko aktualnie w laptopie mam 4GB ram 1333Mhz (laptop gp Pavilvion dv7 6b30ew) chciałbym dokupić kolejną kostkę 4GB bo jak wiadomo do bardziej wymagających gier się przyda, czy jak kupie o innym taktowaniu to coś będzie nie tak czy wszystko w porządku?

Chciałbym również zapytać jakie firmy polecacie itd. Jeśli ktoś chce to można podawać linki - w rozsądnej cenie :).

http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon- … 956.0.html

Daje rade :).

Tym bardziej że gram prawie tylko w League of Legends które za dużych wymagań nie ma, w bf3 też da rade zagrać bez lagów :slight_smile:

matikox , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Będzie wszystko ok. Jak kupisz powyżej 1333 MHz to automatycznie dopasuje się do twojej częstotliwości, a jak kupisz poniżej to po prostu będzie mniej :stuck_out_tongue: .

A czy jeśli kupie 4GB RAM innego producenta to coś się stanie ? Czy lepiej będzie jeśli kupie tego samego - jeśli tak to czy da się sprawdzić jakiej firmy mam tą kość bez otwierania laptopa bo gwarancji stracić bym nie chciał :slight_smile:

Nic się nie stanie. Jakiej firmy masz możesz sprawdzić programem everest lub CPU-Z zakładka SPD. Ja mam u siebie dwie kości tego samego producenta akurat, zawsze może trochę lepiej współpracują :smiley:

Właśnie sęk w tym że nie jest napisane jakiej to firmy kostka RAM jest a w necie też nie moge się niczego doszukać …