Domena na Home.pl problem ze stworzeniem Subdomeny

Witam!

Posiadam wykupioną domenę na serwerze Home.pl natomiast hosting mam gdzie indziej.

Sprawa jest taka, że domena zaparkowana na tym hostigu działa już od pół roku, subdomena także (działała) ale dzisiaj gdy zalogowałem się na home.pl usunąłem ową subdomenę, a przy próbie ponownego jej stworzenia ciągle mam błędy … co chwilę woła mnie o nazwę konta i hasło…a nie przypominam sobie bym przed 6 miesiącami coś takieo wpisywał, tylko wpisałem nazwę subdomeny i się stworzyła…

Ma ktoś domenę na home.pl lub orietnuje się w tym problemie??

Zamieszczam screena:

beztytu322ulz5.jpg

Wydaje mi się że musisz podać nazwę konta i hasło do tego hostingu. Ale mogę się mylić ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z domenami.

W tym wypadku porozmawiaj z wlascicielem home.pl i może on Ci wyśle nowe hasło ale nie jestem pewien

to właśnie podaje i wyskakuje takie coś, a jak wpisze złe to mi podaje, że zły login lub hasło…

Raczej pytanie jest do tych co mają z tym do czynienia :frowning:

bartus2003 napisz do pomocy technicznej home.pl, tak będzie najszybciej i najprościej. nie ma co filozofować i odkrywać ponownie ameryki.

Napisałem do nich…

Ale także ciekaw jestem co na to inni zarejestrowani na Home.pl, czy mają to samo czy też nie.

Zaraz zaraz…

O ile dobrze zrozumiałem - domena wykupiona w home.pl, a hosting gdzie indziej ?

To co tutaj ma home.pl ?

Tworzenie subdomen działa po stronie serwera, na którym jest zaparkowana/podpięta domena … i to na nim powinieneś czy to przez cpanel, czy też na .htaccessie zrobić subdomenę …

Takie małe sprostowanie: Subdomene tworzysz na hostingu na którym stoi strona, a nie tam gdzie masz wykupioną domenę.