Domowa sieć a zabezpieczenie hasłem

Tytuł tematu nieco nieadekwatny, ale nie wiedziałem jak go nazwać. Jak przyjdzie mi do głowy inny, lepszy pomysł, to poprawię.

Mam router Linksys Wag200. Sygnał z routera jest doprowadzony do 2 komputerów w domu. Jakiś czas temu zabezpieczyłem sieć (Wap2) hasłem i w chwili obecnej, podczas pierwszego konfigurowania mojej domowej sieci na nowym komputerze, zawsze trzeba wpisać hasło… No, właśnie, ale tylko za pierwszym razem. Mam teraz taki problem, że kumpel podrzucił mi swojego laptopa, na którym skonfigurowałem swoją domową sieć. Na samym początku musiałem wpisać hasło. Teraz jednak za każdym razem laptop łączy się z siecią automatycznie, bez konieczności wpisywania ponownie hasła. Nie chciałbym, aby kumpel miał dostęp do mojego Internetu, dlatego muszę w jakiś sposób usunąć moją sieć z pamięci laptopa lub zrobić, tak, żeby przy ponownym łączeniem z moją domową siecią było trzeba wpisać hasło.

No właśnie, tylko jak to zrobić? Proszę o pomoc.

Najprostsza metoda to zmiana hasła.

Z laptopa kumpla usuń po prostu skojarzoną sieć. Podaj system operacyjny laptopa to będzie łatwiej :slight_smile:

win7.

Dodane 29.04.2010 (Cz) 19:00

Doszedłem już sam jak to zrobić.

Temat można usunąć, albo przenieść do kosza/archiwum.