Domyslne Ikony

Jak przywrócic domyslne ikony w Win XP.???

Możesz jaśniej :?: :o

A czym je zmieniles na niedomyslne :?:

Miałem StyleXP 2.0 i w nim zmieniłem sobie ikony. Chciałem przywrócić domyślne, ale już sie nie dało. Odinstalowałem StyleXP i tez nie pomogło.

Sproboj tak:

PPM na pulpit->wlasciwosci->pulpit->dostosuj pulpit

W tym miejscu odznacz uzywane ikony pulpitu (Moj komputer, Moje miejsce sieciowe itp.) potwierdz OK i Zastosuj. Nastepnie wejdz w to samo miejsce i zaznacz (te co miales wczesniej) aby byly one ponownie ukazane na pulpicie. Moze powroca do orginalnej postaci.

dzieki, ale podziałało tylko na ikonke Moj komputer. Ja mam wszystko zmienione łącznie z folderami, panelem sterowania, koszem itd. :?

Hmm, a polecenia “przywróć domyślne ikony” tez nie działa.

A może:

PPM myszy na pulpit, -> Kompozycje -> Klasyczny Windows?

Mozesz jeszcze skozystac z narzedzia TuneUp Utilities 2004.

W tym programie wejdz w:

Customize & Analyze->TuneUP WinStyler->Select a task->Change icons and the names of system elements…->w tym miejscu bedziesz mogl zmianiac wszelkiego rodzaju ikony systemowe jak i je naprawiac (jak klikniesz na zmieniony element to po lewej stronie bedziesz mial funkcje “Reset element to Windows defoult” (ta czynnosc powinna przywrocic wyglad ikon do orginalnego stanu).

Dzieki Jamaica, podziałało, chociaż kosz nie chce mi się zmienic. :slight_smile: Jakoś to przeżyje. :lol: