Domyslne Ikony

(Jsawinski) #1

Jak przywrócic domyslne ikony w Win XP.???

(system) #2

Możesz jaśniej :?: :o

(Ks Kamilp Nr 8) #3

A czym je zmieniles na niedomyslne :?:

(Jsawinski) #4

Miałem StyleXP 2.0 i w nim zmieniłem sobie ikony. Chciałem przywrócić domyślne, ale już sie nie dało. Odinstalowałem StyleXP i tez nie pomogło.

(Ks Kamilp Nr 8) #5

Sproboj tak:

PPM na pulpit->wlasciwosci->pulpit->dostosuj pulpit

W tym miejscu odznacz uzywane ikony pulpitu (Moj komputer, Moje miejsce sieciowe itp.) potwierdz OK i Zastosuj. Nastepnie wejdz w to samo miejsce i zaznacz (te co miales wczesniej) aby byly one ponownie ukazane na pulpicie. Moze powroca do orginalnej postaci.

(Jsawinski) #6

dzieki, ale podziałało tylko na ikonke Moj komputer. Ja mam wszystko zmienione łącznie z folderami, panelem sterowania, koszem itd. :?

Hmm, a polecenia "przywróć domyślne ikony" tez nie działa.

(boczi) #7

A może:

PPM myszy na pulpit, -> Kompozycje -> Klasyczny Windows?

(Ks Kamilp Nr 8) #8

Mozesz jeszcze skozystac z narzedzia TuneUp Utilities 2004.

W tym programie wejdz w:

Customize & Analyze->TuneUP WinStyler->Select a task->Change icons and the names of system elements...->w tym miejscu bedziesz mogl zmianiac wszelkiego rodzaju ikony systemowe jak i je naprawiac (jak klikniesz na zmieniony element to po lewej stronie bedziesz mial funkcje "Reset element to Windows defoult" (ta czynnosc powinna przywrocic wyglad ikon do orginalnego stanu).

(Jsawinski) #9

Dzieki Jamaica, podziałało, chociaż kosz nie chce mi się zmienic. :slight_smile: Jakoś to przeżyje. :lol: