Domyślny monitor - jak go ustawić?

Włączam PC i obraz jest na 1 monitorze po załadowaniu sysa obraz przeskakuje na 2 monitor… jak zrobić żeby tak się nie działo? bo denerwujące jest to że zawsze muszę zmieniać go…

system był instalowany na 2 monitorze ale chcę mieć domyślny inny :slight_smile:

W ustawieniach sterownika graficznego, zakładka ekrany ustaw domyślny ten który ma być domyślnym.

mam 8600gt wiec rozumiem ze chodzi o panel sterowania NVIDIA?

Tak

mam konfiguracje wielu monitorów

  1. wybierz monitor z ktorego chcesz korzystac to moge zmienic…

  2. wybierz monitor ktory ma windows traktowac jako glowny tu nic nie moge zmienic ale gdy zmienie z ktorego chce korzystac automatycznie tu tez mi sie zmienia zapisuje to lecz po ponownym uruchomieniu nadal tak samo sie dzieje…

Panel sterowania / Nvidia nView Deskop Manager / [włącz] Windows .

Arnon ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Proszę również o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3t=213590

już tak mam ale nadal jest tak samo:(