DOOM III-Demo?


(Dziobson) #1

Dzieńdobry i witam wszystkich:D

Czy wie, zna lub słyszał ktoś o stronie z której można ściągnąć uw demo DOOM'a III:) Był bym bardzo wdzięczy na link najlepiej bardzo dokładny.Byle nie do łącza P2P które mi to ściągnie za pare mieściący po premierze DOOM'a :smiley: jeśli wogule. Z góry dziekuję :smiley:


(system) #2

Na WP powinno być demko w dziale gry... Ale tam są długie kolejki, chyba że wykupisz sobie kod.

Poza tym od czego są Google :?:


(Ks Kamilp Nr 8) #3

Poszukaj w P2P, demko jest i zajmoje bodajze... 360mb. Na necie nie znajdziesz, gwarantuje ci to.


(Dziobson) #4

Na WP jest tylko patch do NIEOFICJALNEGO demka.A w eMule znalazłem już ma 500mb i ściąga z zabujczą prędkością 0 bitów/s :smiley: Więc chyba bede musiał poczekać na pełna werse kilka mieściący.:frowning:


(Sprycjan) #5

Demo ma 500 MB?? :o Pierwszy raz słysze o takim olbrzymie. Jak na razie największe demo jakie miałem to było demo NFS:Underground [ok. 270MB]


(Dziobson) #6

W dzisiejszych czasach dema SUPERPRODUKCJI nie mają jakichś tam 100mb lecz tak jak pisze ponad 500 lub 600. Nawet sam film z Halflife'a zajmował 670mb :smiley: Więc mówi sie (_!_) i żyje sie dalej :frowning:


(inż. Piniol) #7

a zalozymy sie :twisted: ja znam jedna stronke, ale ze jest to warez to nie podam adresu :stuck_out_tongue:


(Dziobson) #8

Weź że podaj mi tą strone bo narazie jak ściągam przez eMule to za 49 dni ściągania dzień i noc nonstop (co sie nigdy nie zdarza) Więc był bym bardzo wdziączny :smiley: A i nie ja powiedziałem że nie znajde tylko pan JAMAJCA więc uwarzniej czytaj :smiley:


(Ch4o5) #9

Witam.

Troche późno zareagowałem ale może jeszcze ci się link przyda. :stuck_out_tongue:

http://www.megagames.com/news/show.cgi? ... downloads&


(pysiu) #10

Dziwne nie widzisz że w dziale na luzie masz juz temat załozony gdzie Sebastian podaje linki do obrania dema gry :twisted: :twisted: :twisted:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9214