Doradzcie przy wyborze, który ma większy wyświetlacz?

witam mam do wyboru siemensa cx70 i motkę e398. Który jest lepszy a przedewszystkim który ma większy wyświetlacz???

pisać pisać i pisać odpowiedzi! !!

Lepsza jest oczywiście Motorolka.

A po co Ci bardzo duży wyświetlacz ?

Czesc. Jesli masz taki wybór to bierz Motke :slight_smile: kumpel ma taką i naprawde rewelacyjne zdjecia wychodzą, a dodatkowo przy zakupie tej motoroli dostajesz dodatkową karte sim-do zdjec czy jakos tak.

pozdrawiam

Witam , to stronka http://www.mgsm.pl/ na której można porównać różne modele telefonów i te o które pytasz też . Pozdrawiam :lol:

ps. niestety zrobili płatną :-x

Motorolka gładzie tego siemensa pod każdym względem.

Większy wyświetlacz ma e398 (po zmianie softu na E1 dodatkowo ma 262 tys kol. i nagrywanie video + Itunes, siemens tylko 65 tys).

Motka dodatkowo ma karty pamięci TransFlash a siemens nie.

Nie zastanawiaj się i nie daj się zrobić w bambuko. E398 jest zdecydowanie znacznie lepszym telefonem.

Miałem obydwa.

Motorola ma troche skomplikowane menu, nie ma nagrywania wideo (w standardowym sofcie), i wtyczka od kabla/ładowarki często się psuje. Ma za to 64 MB na karcie dobre zdjęcia i flash.

Simens ma lepszy wyświetlacz, nagrywa filmy(w standardowym sofcie 30 sek), ładne zdjęcia. Nie ma za to MP3 i ma 10 MB pamięci.

Ogólnie brałbym i byłem bardziej zadowolony z siemensa. Chyba że koniecznie chcesz MP3 no to wtedy motka ci zostaje.

OMG…to mnie dobiło…

wejdź np. na http://www.mobile.inspiracja.pl lub na jakąkolwiek strone operatora gdzie są te 2 telefony i na 100% będzie napisane który fon ma …

Zaden Siemens niema lepszego wyswietlacza bo to sa buble niemieckie

geforc : możesz się nie odzywać ? Nie masz żadnej wiedzy a to robisz :confused:

Toniuś : zaprawdę powiadam Ci… nie wiesz co mówisz

cysiu997 : Motka E398, tak jak pisał aju. Moda na E1 zrobić i się cieszyć z baaaardzo dobrego fona.

TaOs a ja ci powiadam że każdy ma swoje oduczucia dotyczące użytkowania. Motka sie psuła, była cięzka ale miała mp3. Motke właśnie dlatego wymieniłem na siemnsa bo mnie już wkurzało brak nagrywania (nie mogłem softu znaleźć odpowiedniego) i te awarie. Siemensa mam do tej pory i jestem :lol:

-nie ma 262 tys tylko imituje 262 tys kolorow(przez redukcje półcieni), co prawda jesli załozyło by sie inny wyswietlacz to by miała 262 tys kolorow

  • itunes co prawda w wiekszosci softow jest, ale nie poprawnie skonfigurowany :stuck_out_tongue:

Ale i tak warto kupic motorole, według mnie najbardziej dla tych głosnikow stereo, ktore duzo głosniej graja po moddingu :lol: