Dość dziwne zachowanie visty

Witam

Ja mam taki problem, po instalacji systemu Vista Ultimate 32, wszystkie urządzenia działały poprawnie łącznie z pendrivem, aparatem fotograficznym, mp3 Iriver U10, Plextor 716A(zresztą wszystkich urządzeń) teraz po jakimś czasie napotkałem coś takiego, za każdym razem po uruchomieniu visty szuka oprogramowanie do Plextora, do czytników kart pamięci i nie znajduje a urządzenia te pracują poprawnie.(to jeszcze przeboleje) Ale natomiast aparat fotograficzny, mp3 Iriver u10, każdy pendrive - szuka oprogramowania i nie znajduje i oczywiście żadnego z tych urządzeń nie widzi, gdzie na początku po instalacji visty działało ok. Ładowałem wszystkie sterowniki, pod xp i nic, czy spotkał się już ktoś z czymś takim z tego forum? Mogę tylko dodać, że urządzenia te pracowały jako odrębne dyski a teraz dziwnym zbiegiem okoliczności wyszukuje sterowników, gdzie na początku były widziane jako dodatkowe dyski. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam.

Daj mu wyszukaj sterowniki ręcznie. Wybierz przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterowników. Wybierz folder C:\ i zaznacz przeszukiwanie podfolderów. Znajdzie i zainstaluje…

Co ciekawe w RC1 szybko sam instalował stery… A w RTM ma zawsze jakiś problem…

Witaj.

Dzięki za zainteresowanie, ale to już dawno robiłem, żadnego sterownika nie znajduje z dysków, po prostu jakby pogubił wszystkie swoje podstawowe sterowniki, które używał przy instalacji. Ktoś mi podpowiedział żeby naprawić system instalacyjną płytką, ale zastanawia mnie fakt, że coś takiego się w ogóle stało i jaka jest tego przyczyna. Czekam może ktoś miał taki sam problem i jakoś sobie poradził. Na razie przeszukuje zachodnie fora i nic. Najnowsze stery do płyty też nic nie zmieniają Asus P5B Deluxe.

Mi wszystkie , stare , nowe , urządzenia działają z vistą . Także pendrive itp …

Nie dość że działają to przy instalowaniu np kamerki internetowej logitecha , i drukarki canona nie musiałem płyty wkladac , zeby odnalazl stery .