Dosc dziwne zwiechy wina

Moj problem jest dosyc dziwaczny. Nigdy wczesniej mi sie to nie zdazylo, ale przechodzac do sedna. Wiec mam dziwne zwiechy kompa od przedwczoraj/wczoraj. Nic nie moge zrobic, windowsa nie reaguje na zadne komendy, kursor w miejscu, totalna zawiecha i ratuje mnie tylko reset. Co dziwniejesze. Zauwazylem ze tuz przed zwiecha, mniej wiecej pare sekund. Z kompa wydobywa sie dziwne krotkie bzyczenie:) Moze temperetaura w kompie za wysoka i cos nawala? Moze karta grafiki nawala badz procesor? Taka mysl mnie naszla zwlaszcza ze juz od paru miesiecy chodzi mi troche nie za ciekawie wentylator na procesorze. Zawsze jak uruchamiam kompa to mnie sie pyta czy go wylaczyc poniewaz wyntylator nie dziala. No ale ingoruje to bo przewaznie nabiera obrotow wtrakcie pracy kompa i jakos jeszcze nic mi sie nie spalilo:) Jakimi programamy moglbym oblukac temperature kompa i jego podzespolow i w jakich parametrach ta temperatura powinna sie znajdowac? no chyba ze problem jest innej natury. Oczywiscie wklejam logi z silenta i hijacka.

Z gory dzieki za pomoc:)

Hijack

Silent

Logi są czyste