Dość niespotykany problem z GG

(Drahalt) #1

Witam. Mam ogoromy problem z gg, a mianwicie restartowałme kompouter, ale zapomnialem wylaczyc gadu-gadu, po restarcie odpalam gg i pojawia sie komunkat, żeby sie zarejestrować, zdziwiło mnie to bardzo, ale coż wprowadzilem numer i hasło. Niby wszystko było OK, ale nie da sie zmienić na dostepny, niewidoczyny itp. (napewno nie jest to wina serwera, bo inne numery działają). A i jeszcze podczas scandiscu pojawil sie komunikat, że został uszkodzony plik config.dat - z mojego folderu, i zostanie ucięty (chodzi o folder gg). Prosze o pomoc, chchiałbym się uchronić przed strata tego numeru :frowning: , z gory dzięki za pomoc.

(Monczkin) #2

utrata numeru ci nie grozi - komunikator nie ma nic do twojego profilu, który zapisany jest na serwerach GG.

Wywał gg całkowicie i zainstaluj na nowo - wcześniej spisz sobie kontkty --> eksport

lub zainstaluj inny komunikator, który obsługuje protokół GG np. AQQ

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=20529

po co powielasz info ?? --> kosz

(Drahalt) #3

Właśnie zapomniałem dodać, że dawałem kumplowi dzisiaj numer i hasło, żeby wszedł na innym komputerze i nic, dalej nie idzie zmienić statusu, także raczej przeinstalowanie nic nie da :/, dzięki za zainteresowanie, może to coś w stylu bana, ale za co? :confused: :?

(lazikar) #4

syfiosz robisz tak:

Odinstaluj gg

skasuj folder C:\Documents and Settings\nazwa konta\Gadu-Gadu

Wyczyść rejestr

zainstaluj ponownie.

I jeszcze pytanie jaka masz wersje gg??

(Drahalt) #5

Gadu-Gadu Wersja 6.1 [build 158]

Nom spróbuje :slight_smile:

DOBREPROGRAMY JA WAS OZŁOCE !!