Dostaje bardzo dużo spamu w poczcie. Jak zaradzic


(K555) #1

Windows XP, antywir to Kasperski.

Jak go skonfigurowac aby ni dostawac tyle spamu. Na 30i wiadomosci w poczcie to 25c jakies głupoty spamowe. Już mi rece opadają.


(Krzychuu) #2

k555 skonfiguruj sobie Outloo Expres i zintegruj z Kasperskym, będzie ok. :ok:


(SeBoLaS) #3

gdzie masz pocztę.Jak na onecie to to jest normalne,też tak miałem się wkurzyłem i zmieniłem na pocztę na interii,ta jest dobra,raz na tydzień przyjdzie jakaś reklama ale to jest normalne przecież to jest darmowa skrzynka,dlatego może :slight_smile: Ale onet to jest kiszka.Jeszcze jest taka możliwość że jaki syf ci się przybłąkał do kompa i teraz wysyła ci na pocztę pełno spamu.Pozdrawiam :slight_smile:


(Grzegorz Ch) #4

bardzo często po stronie serwera pocztowego można ustawić filtry antyspamowe, np konto http://poczta.wp.pl. Jak masz Kaspersky Internet Security, to w nim jest moduł AntySpam (u mnie wyłączony, ze względu na korzystanie z antyspamu na platformie dostawcy poczty).

Jeśli masz wyłącznie Kaspersky Antyvirus, to on nie posiada modułu AntySpamowego.


(komin15) #5

Można konfigurować, ale (jeśli mało osób ma twój e-mail) można zmienic na gmail. http://www.google.pl , zero spamu, duża skrzynka, Ale jesli duzo osób ma twój aktualny e-mail, to najwyżej ty roześlij spam:P o zmianie adresu, bo bez sensu by ustawić prekieroeywanie:P Spam by leciał na nowe konto:P


(Lost World) #6

k555 niestety , może jakiś program antypsamowy

albo konto na gmailu , albo wykup jakieś konto pocztowe.


(Pinio150) #7

Ja proponuje k555 abyśsobie skonfigurował poczte z przegladarka. W moim przypadku jest to GMAIL i OPERA . Jestem zadowolony. Opera odbiera wszystkie wiadomosci i przekazuje je uzytkownikowi.