Dostawcy internetu w Zamościu

Cześć

Mam teraz neostrade, ale chce z nimi zerwać umowe i przejść na netie, ale z tego co wiem netia w Zamościu będzie dopiero od marca. Wiec moje pytanie brzmi jacy są oprócz TP, Derkomu, Multimedii dostawcy neta w Zamośćiu?. Jak nie znajdzie się nic ciekawego to pewnie będe czekał na netie. Pozdro

A zapoznałeś się z ofertą Cyberbajtu? To bodajże największa sieć bezprzewodowa w Zamościu. Sama sieć nazywa się CyberNet.

http://www.cyberbajt.pl/

Nie wiem jak tam stoją z ofertą kbit/zł, ale posiadają bardzo dobrze zrobioną strukturę sieci i dostawę niezależnych łącz szerokopasmowych. Jeżeli support jest taki sam jak sklepu to nie powiem na nich złego słowa :wink:

Czekaj na Netie. Dobra oferta i brak limitów.

W Gryfowie (gdzie mieszkam), będzie za rok i musze męczyć się na Neo. Mam Livebox’a i nie jest źle. W Jeleniej (uczę się) też chyba jeszcze nie ma i używam radiówki.

A umowę możesz zerwać z TPSA tylko do 15 lutego. Później lipton. Dlatego w czasie kiedy będziesz czekał na Netię warto by było się dogadać z jakimś radiowym operatorem o miesiąc próby. Tak, żebyś zapłacił za ten miesiąc, ale nie za instalację. I po miesiącu powiesz, że rezygnujesz, bo Ci się nie podoba. Większośc tak robi operatorów radiowych, więc nie będziesz miał problemu z takim okresem próbnym. Przynajmniej u nas nie ma.

http://www.internet-radiowy.pl/Zamo%C5%9B%C4%87/(brak)/internet.html

Wystarczyło na googlach poszukać ;]