Dostawcy neta

Jaki według was dostawca internetu jest najwygodniejszy.

Najwygodniejszy TPSA, bo każdy ma dostęp do niego, jednak z ceną bywa różnie…

Dla mnie Neostrada tp TPSA

no tak ceny TPSA mają duże.

Złączono Posta : 02.08.2005 (Wto) 10:10

a co mysliscie o Dialogu ?

Multimedia -rozprowadza neta i kablówkę

no i jest tanio przy łączu 128 (43 zł) :slight_smile:

TPSA

zależy od miejsca położenia jak masz dostep do czegoś inego ni ż tpsa to wiadomo

ja mam internet z dialogu [(dsl 1mb (99zl + vat(117zl) i jestem bardzo zadowolony :slight_smile: zero problemow z internetem :slight_smile: polecam :spoko:

Jesli chodzi o Dialog to mają oni ciekawe oferty i niższe ceny od TP, ale dostępność znacznie mniejsza!

Mój przedmówca jest z Wrocławia i cieszy sie DSL’em a ja mieszkam 50km od niego i juz takiej możliwoście nie mam… a szkoda :frowning: Polska to piękny kraj!

Mi się podoba ICP, podłączenie do neta 499zł ale od kiedy istnieją mają jakąś promocje i podłączają za 1zł :lol:

DIALOG RLZ! !!

UPC dostawca chello. Już dawnoo bym był u nich jednak nie oferują oni usług u mnie w mieście :frowning:

Dialog

to nie masz się czym martwić ja mieszkam 12 km od centrum do granic Wrocławia mam jakieś 5 km i też nie mam wielkich możliwości zostaje tylko tp. 128 kb/s 99 + vat bo o DSL czy neostradzie to mogę zapomnieć.

jak to o neostradzie?

TPSA

  • za ogólą dostępność (wystarczy tel. podpięty do gniazdka)
  • za ceny i limity.
  • abonament standardowy za telefon :frowning:

no tak zapomniałem.

jako “-” of course

jak ma się abonament socjalny to sobie można po marzyć o neostradzie

jak by to była kwestia abonamentu to by nie było żadnego problemu ale jak moja centrala nie jest przystosowana do tego typu przesyłu to nic na to nie poradzę.