Dostępność laptopa w sklepie a kupno na raty?

Siemka.

Chciałem sobie kupić lapka w sklepie AGD euro rtv, jest ciekawa promocja samsung r580 z najmocniejsza konfiguracji + drukarka. Tylko niepokoi mnie rzecz, że laptop jest dostępny w 2 sklepach w kraju. Chciałem wziąć go w raty wiec i tak i tak trzeba pojechać do sklepu…

Jak to wygląda? podpisze umowę, a laptop trafi do mnie z magazynu czy jak? skoro nie ma go w sklepie… Choć na stronie sklepu jest reklamowany…

Spokojnie, ściągną go z magazynu centralnego lub z najbliższego sklepu. Oczywiście w pewnym momencie skończy się promocja albo towar, więc dowiedz się co i jak w konkretnym sklepie.

wyprzedaż towarów ekspozycyjnych…

nowy laptop wprost ze sklepu … a jednk nie do końca nowy … to tak jak z telewizorami … chodzi taki telewizor przez cały czas otwarcia sklepu … mijają miesiące … czasem rok … i jak ma się taki telewizor czy laptop do sprzętu z magazynu ? co prawda tez sprzęt kupiony z ekspozycji jest przetestowany i chodzi a tez z magazynu może nas zaskoczyć … ale jaka jest cena tego testowania ? czy warta skórka wyprawki :?

Zazwyczaj takie modele, które wystawione są w sklepie i przez cały czas są użytkowane sprzedaje się taniej. Ja bym w coś takiego nie inwestowała, bo prawdę mówiąc taki sprzęt bardzo szybko się psuje. Wiadomo, że jak ludzie przychodzą do sklepu, to albo dotkną, wypróbują, a nie wszyscy się cackają, jak jest na wystawie, to każdy chce sprawdzić. Niby można powiedzieć, że sprzęt jest przetestowany, ale tak naprawdę kupujemy używany już model, więc nie wiem czy to taki dobry interes.

mam na myśli taki model http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo … arka.bhtml

Opłaca się wziąć, bo jest to najmocniejsza konfiguracja i5 a do tego drukarka laserowa która jest warta na allegro z 300zł, mi bardziej zależy na atramentówce niż na laserze, więc poszła by na sprzedaż.