Doubleclick.net

Witam wszystkich uzytkownikow, jestem nowy na forum.

Uzylem opcji szukaj, ale nie znalazlem rozwiazania problemu.

Od tygodnia mam dziwny problem z komputerem. Kiedy klikam 1 raz lewym przyciskiem myszy, komputer zachowuje sie jakbym kliknal 2 razy. Sprawdzilem kompa avastem, spybotem, hijack, spyware terminator, emsisoft anti-malawere (wszystko w trybie bezpieczenstwa + normalnie). Tylko spybot wykryl cos co sie nazywa ciasteczko doubleclick.net. Nie moge sie tego pozbyc :confused: Program usuwa pliki (ciasteczka), ale problem powraca.

Prosze was o pomoc bo to jest troche uciazliwe, a ja juz nie mam pomyslow jak sie tego badziewia pozbyc.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Ekhm… To jest chyba w ustawieniach myszy. Jak używałem Windowsa to chyba było :smiley:

opcje folderów >> ogólne >> klikanie elementów >> zaznacz Dwukrotne kliknięcie itd.

ciasteczko doubleclick.net to nie powód

http://www.google.com/support/analytics … swer=55581

:slight_smile:

To nie o to chodzi. Wiem, ze mozna sobie ustawic 1 klikniecie na zasadzie hyperlinkow. Problem polega na tym, ze co jakies 3-4 klikniecia komputer wykonuje samoczynnie 2 klikniecia (czyli np. zeby wejsc do folderu musze kliknac na nim 2razy, ale raz na kilka klikniec wystarczy 1 klikniecie zeby wejsc do folderu) Problem nie tkwi w myszce bo sprawdzalem.