Downgrade Biosu

Witam!

Jak mogę zrobić downgrade Biosu do wersji wyjściowej (początkowej) ?

Zrobiłem dawno temu update ale obciążyło to procesor, co jest powodem wolniejszego działania komputera.

Jest możliwość zrobienia resetu, tak aby wrócił do starej wersji, nie instalując jej? ponieważ nie chcę robić “syfu”, który może być przyczyną jeszcze gorszych wyników pracy mojego pc.

Płyta główna:

MSI KT6V

BIOS:

Jak to robiłeś dawno to winą jest na 100% zaśmiecony system (chyba że wentylator nie procuje proc się grzeje i żeby się nie spalić obniża moc, ale to mi wygląda na płytę pod K7, a ten typ raczej w takich momentach odcinał sobie zasilanie), może partycja systemowa 40GB na na niej Windows, wszystkie programy, i jeszcze inne dodatki typu 15gb filmów i muzyki, bios nie zwalnia kompa. Zrób porządek z windowsem są opisy w spr poradach, lub jak system jest totalnie zakrzaczony to raczej szybciej zrobisz formata.

Nie bierz mnie za takiego, który jest w tych sprawach całkiem zielony :wink:

Upa robiłem jakies 2 lata temu. Od tamtego momentu wiele razy robilem formata i reinstall systemu na różne wersje.

Mnie chodziło jedynie o downgrade, o nic więcej, żadne inne porady bo z tym sam potrafię sobie poradzić