Download plikow przez MIRCa

wybaczcie ze nie bede uzywal fachowej nomenklatury, ale sie na tym nie znam stad prosze o pomoc.

Kumpel nauczyl mnie sciagac pliki od tzn botów(chyba tak to sie pisze) na kanale tematycznym na ircu.

Wyglada to mniej wiecej tak, ze wpisuje komendę :

/msg (login bota, np. DNB[uS02]) xdcc send i numer pliku (np #1)

wowczas pojawia mi sie komunikat o tym zee bot przesyla mi plik i wyskakuje okienko o zatwierdzeniu. Aby tak bylo nalezy zmienic w ustawuieniach DCC kilka rzeczy min dopuscic pliki o okreslonym rozszerzeniu np. *.rar i wyszystko gralo przez jakis czas. Ale od pewnego czasu robiac wszystko jak zwykle, jest tak samo i pojawia sie informacja o przesylaniu pliku ale nie ma informacji(zapytania)o chec przyjecia pliku i plik sie nie sciaga automatycznie. Sprawdzalem w opcjach czy nie ma moze wlaczonej automatycznej akceptacji ale niie ma i plik sie nie ściąga.

Może ktos mi pomoże?

dla ułatwienia dodam ze mozna sprobowac tej “akcji” na kanale #dnbarena

a bot to [HU01], a moze usunięcie calego mirca wraz ze wszystkimi wpisami pomoze? a jesli tak to prosze o pomoc w tymzakresie tzn jak usunąc wszystkie pliki zwiazane z tym programem aby moc pozniej zainstalowac nowego czystego mirca?

dzieki for all users

Poszukaj na http://www.mirc.pl

hej dzieki ale niestety nic nie znalazlem moze ktos jest w stanie cos wiecej powiedziec na ten temat???