Download win 7

Witam mój problem polega na tym że kupiłem przed wczoraj win 7 64 bitowy i zostawiłem pudełko na biurku i sis dobrała sie do płyty i ją po łamał a kay został a nikt znajomych nie ma win 7 i czy jest możliwość pobrania go ?

najpierw się pisać nauczmy, co to jest “dowland”? Jak już, to download. Poszukaj na internecie, znajdź odpowiednią wersję i pobierz. W sieci jest tego pełno, głównie nielegalnie (torrenty).

my tu piratom nie pomagamy…

jeśli masz legalny klucz to oczywiście że możesz

a siostrze odemnie przekaż porządnego kopa w… :smiley:

Ale skont można go pobrać za free bo jak szukam to za kasę jakiś link? A siostrze przekazałem ;d

Pytasz o słownik ortograficzny?

Systemu Windows 7 nie możesz pobierać legalnie z żadnego miejsca w sieci oprócz strony Microsoftu i żadnej innej (nawet jeśli masz legalny klucz)

Używając przycisku zmien.gif

Po pierwsze napisz do Microsoft- u, albo skontaktuj się z firmą co kupiłeś i oddaj płytę uszkodzoną, może wymienią.

Nie piracimy i nie podajemy stron nielegalnych.

Systemu operacyjnego nie można legalnie pobrać (no tylko jest anytime upgrade ale to się też kupuje). Jeżeli sklep oferował gwarancję to możesz próbować wymienić ale osobiście w to wątpię. A na tym forum piratom nie pomagamy. Więc nie wyskakuj “skąd można legalnie pobrać Win7” bo nie ma czegoś takiego a jeżeli jest strona, która mówi “win7 całkowicie za darmo wystarczy pobrać” to jest oszustwo. Ponieważ jest to czyjaś wersja (a udostępnianie lub instalowanie tego samego win7 na innym komputerze jest nie legalne) lub samoaktywująca się też nie legalna.

Mam nadzieję, że ci wszystko wyjaśniłem.